Виділені вироби

Світлодіодні ліхтарі Metronomis

Новий шарм і характер для вашого міста завдяки ультрасучасному вуличному світлодіодному освітленню

Maxos Fusion

Безпечне робоче місце – це пріоритет у промислових приміщеннях. Тепер ви можете дотримуватись галузевих норм і максимально збільшити окупність своїх інвестицій за допомогою Maxos Fusion.

Світлодіодні лампи Philips MasterConnect

Завдяки інтелектуальним світлодіодним лампам для модернізації ви легко удосконалите освітлення та отримаєте всі переваги мережевих освітлювальних приладів.

Світлодіодні трубки

Від оптимізованої енергоефективності до найвищої світловіддачі. Тепер ви можете знайти відповідні трубчасті світильники з низьким рівнем енергоспоживання в лінійці світлодіодних трубок Philips.

Світлодіодні стрічки

Philips пропонує широкий вибір нових високоякісних світлодіодних стрічок для різних застосувань і бюджетів.

Perfectfit

Ми полегшуємо вашу роботу: надруковані на 3D-принтері світильники точно відповідають необхідним характеристикам.

Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи Philips – наш широкий асортимент світлодіодних ламп гарантує високоефективне освітлення та якісну заміну для ламп розжарювання й галогенних точкових ламп.

Ledinaire – просто чудові світлодіоди

Ledinaire – тепер можна перейти на світлодіоди без особливих клопотів або зайвих витрат

Перехід на світлодіоди

Перехід на світлодіоди ще ніколи не був таким легким! Дотримуйтесь нормативів ЄС і вибирайте різноманітні варіанти світлодіодного освітлення зі швидким та простим установленням.

Iridium gen3

Перший інтелектуальний світильник із вбудованим мобільним модулем GPRS-підключення для автоматичного введення в експлуатацію й імпорту даних про наявні ресурси в платформу керування освітленням CityTouch.

Interact Ready

Лампи та світильники Philips Interact Ready працюють з інтуїтивно зрозумілою програмою Interact Pro, щоб забезпечити мережеве освітлення для малих і середніх підприємств

CoreLine

CoreLine – це енергоефективні світлодіодні світильники з простим установленням, які замінюють звичайне освітлення.

SpaceWise

SpaceWise – це гнучка система світлодіодного освітлення з вбудованими бездротовими елементами керування, за допомогою яких можна налаштувати освітлення в офісних приміщеннях.

StyliD Evo

StyliD Evo - це лінійка ефективних пристроїв, завдяки яким можна легко перебудувати схему освітлення та створити в магазині нову атмосферу з урахуванням оновлених планувань і вітрин. І найголовніше: для цього не потрібна заміна світильників!

Світлодіодні лампи TrueForce

Світлодіодні лампи Philips TrueForce – економічна заміна ксенонових світильників, яка дає змогу легко модернізувати міські, громадські та промислові ліхтарі.

DigiStreet

Створений для міст світильник DigiStreet на основі технології System ready (SR) готує вас до епохи цифрових технологій і водночас заощаджує енергію та ресурси. Він також оснащений високоефективною оптикою Ledgine і забезпечує більш ефективне обслуговування завдяки сервісному коду Philips.

Чим я можу допомогти?

Зв’яжіться з нами

Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.