Справжні професіонали, справжня якість

Якщо вам потрібно успішно виконати завдання, можете покластися на світлодіодне освітлення Philips. Завдяки найширшому асортименту світлодіодних ламп, світильників і систем керування ми задовольнимо будь-які потреби клієнтів.

Світлодіодні технології швидко змінюються, створюючи безліч нових можливостей. Як надійний постачальник у галузі освітлення, ми розуміємо ваші проблеми та можемо допомогти з розвитком бізнесу.

Ви не просто майстер на всі руки, ви справжній професіонал. На вас розраховують, коли треба зробити роботу. Коли потрібен спеціаліст, який добре планує, швидко виконує завдання та працює ефективно. Справжні професіонали використовують світлотехніку Philips.

overview-content-image-connected-lighting

Мережеве освітлення, створене для успіху

Мережеве освітлення означає, що світлодіодні лампи з вбудованими датчиками підключаються до програм, відкриваючи безліч нових можливостей.

Philips пропонує широкий асортимент світильників і ламп, готових до роботи з Interact, для будь-яких потреб ваших клієнтів в освітленні. Ці пристрої відрізняються стильним дизайном і неперевершеними можливостями персоналізації. Усі компоненти, зокрема бездротові датчики та настінні вимикачі, сумісні між собою й легко модернізуються. Вони надають клієнтам світло, комфорт і зручність, на які заслуговує їхній бізнес.

Станьте спеціалістом з освітлення

Освітня платформа Signify Lighting Academy пропонує всі актуальні навчальні ресурси, більшість із яких включає тести для оцінювання (сертифікаційні матеріали). Перегляньте останні курси, які допоможуть вам стати сертифікованим установником інтелектуального освітлення.

Комерційне навчання

Цей курс присвячено можливостям і перевагам автономної версії та версії з підключенням до шлюзу. Якщо ви хочете розібратися в тонкощах Інтернету речей (IoT), зв’яжіться з торговим представником Signify та отримайте доступ до курсу, сконцентрованого на цій версії.

Технічне навчання

У цьому курсі ви в деталях дізнаєтеся, як розпочати роботу з додатком і налаштувати різноманітні базові й розширені функції.

Справжні професіонали не шукають – вони знаходять

Різні проекти освітлення потребують різних рішень та цін. Інструменти вибору продуктів Philips і розрахунку СВВ допоможуть знайти оптимальне світлодіодне освітлення, яке відповідатиме планам і бюджету ваших клієнтів. Погляньте!

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Є запитання? Зв’яжіться з нами прямо зараз.

Світлодіодне освітлення

Наша мета – сприяти розвитку вашого бізнесу. Ось чому ми пропонуємо повний асортимент світлодіодних ламп і світильників, а також підтримуємо вас зручними завантаженнями, інструментами та порадами щодо встановлення.

Установки

Є запитання щодо монтажу? Перегляньте наші відео по установці світильників і світлодіодних трубок CoreLine.