Нехай мандрівники почуваються як удома

Справляйте незабутнє враження

В умовах зростання світового обсягу пасажирських і вантажних авіаперевезень аеропорти перетворюються на осередки комерційної, логістичної, готельної та ділової галузей. Дедалі важливішими стають такі цілі, як зниження витрат і екологічного навантаження, підвищення ефективності та безпеки, а також створення унікального іміджу. Один із ключів до їх досягнення – правильно вибране освітлення. Світлодіодні технології Philips можуть створити привітну атмосферу, допомогти пасажирам зорієнтуватися в аеропорті та покращити ваші фінансові результати в широкому діапазоні видів комерційної діяльності.

Оптимізація роботи

Збільште продуктивність за допомогою планового обслуговування та дистанційного моніторингу

Збільште доходи завдяки привабливим пропозиціям у торговій і готельній сферах

Зменште витрати, світлове забруднення та викиди парникових газів, використовуючи енергоефективне світлодіодне освітлення та систему керування

Підвищення рівня безпеки

Подбайте про безпеку та зручність орієнтування на території аеропорту

Забезпечте ретельнішу перевірку багажу за допомогою високоякісного яскравого світлодіодного освітлення

Створіть безпечні та комфортні умови праці для персоналу

Зміцнення іміджу

Зміцніть репутацію бренду завдяки високим показникам екологічності

Зробіть аеропорт місцевою візитівкою та навіть туристичним об’єктом

Створіть кращі умови для пасажирів, ніж конкуренти

Ознайомтеся з можливостями

Підтримуйте продуктивність і безпеку

Докладніше про динамічне освітлення

Докладніше про динамічне освітлення

Створіть вражаюче видовище для відвідувачів і підсвітіть приміщення аеропорту, поєднуючи світильники Philips із динамічним кольоровим архітектурним освітленням від Color Kinetics.

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Проєкти

Аеропорт Схіпгол

Аеропорт Схіпгол вибирає освітлення замкнутого циклу.

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.

Файли