Освітлення замкнутого циклу в аеропорту Схіпгол

Освітлення замкнутого циклу в аеропорту Схіпгол

Пасажири можуть насолоджуватися комфортом у Залі очікування 2 та зосередитися на покупках, їжі, напоях і відпочинку.

Наш вибір нового освітлення в Залі очікування 2 показує, що ми беремо на себе відповідальність за використання сировинних ресурсів і дотримуємося нашої політики сталого розвитку.
- Андре ван ден Берг, виконавчий віце-президент і головний комерційний директор Schiphol Group
Андре ван ден Берг, виконавчий віце-президент і головний комерційний директор Schiphol Group
Аеропорт Тронгейма 4
Зал очікування 2 в аеропорту Схіпгол

Назустріч побажанням покупців

Схіпгол є одним із прикладів екологічно чистих аеропортів. Керівництво аеропорту зробило пріоритетом зниження споживання енергії та постійно шукає нові методи екологічно чистого будівництва. Усі ці зусилля спрямовано на досягнення єдиної мети: стати найчистішим з точки зору екології аеропортом у світі. Після прийняття рішення про реконструкцію Зала очікування 2 було знайдено величезну можливість для подальшого прогресу в цьому напрямку за допомогою екологічного світлодіодного освітлення.

Правильне освітлення

Наше рішення освітлення замкнутого циклу є найкращим варіантом. Принцип простий: замість того, щоб купувати світильник, ви купуєте світло. Після закінчення терміну дії договору замовник може вирішити продовжити контракт із модернізацією існуючого обладнання або вибрати нове освітлення. Світильники можна повернути для повторного використання або переробки. Спеціально розроблені екологічно чисті світильники Philips, красиво встановлені в залі очікування над головами пасажирів, відповідають суворим вимогам концепції економіки замкнутого циклу. Ці світильники спеціально розроблено для швидкого й легкого ремонту або заміни.

Головним принципом економіки замкнутого циклу є ефективне використання ресурсів. Створювати, а не витрачати, використовувати, а не володіти, переробляти, а не утилізовувати.

Освітлення замкнутого циклу

Головним принципом економіки замкнутого циклу є ефективне використання ресурсів. Створювати, а не витрачати, використовувати, а не володіти, переробляти, а не утилізовувати.

Надихає?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру у своєму регіоні.