Нехай клієнти діляться захопленням від вашої крамниці з іншими

Залучайте, утримуйте та заохочуйте клієнтів до покупки

Освітлення відіграє головну роль у створенні гарного враження від магазину в клієнтів. За допомогою правильного освітлення ви отримуєте можливість змінювати свій магазин, гнучко перетворюючи його вигляд та планування, вигідно представляти товари та заохочувати клієнтів, конвертуючи їх у покупців. Крім того, ви можете підключити магазин до Інтернету речей за допомогою наших мережевих світильників і програмного забезпечення Interact Retail, що дає змогу використовувати всі переваги інтелектуальних технологій.

Кращі враження

Проєктуйте, створюйте й оновлюйте світлові сцена у своїй крамниці та керуйте ними

Створіть унікальний фірмовий стиль за допомогою індивідуального освітлення

Надайте бізнесу прискорення завдяки світлу, яке приваблює, конвертує та утримує клієнтів

Зміцнення іміджу

Фірмовий стиль починається з вітрини – зробіть динамічно освітлену експозицію

Використовуйте динамічне освітлення в магазині, щоб скеровувати покупців до певних відділів або рекламних пропозицій

Створіть неповторне й оригінальне представлення свого бренду за допомогою персоналізованого освітлення

Оптимізація роботи

Завжди відкривайте крамницю вчасно завдяки індивідуальним рішенням для ланцюга постачання

Зменште витрати, використовуючи енергоефективне світлодіодне освітлення та систему керування

Скоротіть час простою: ви зможете легко встановити та ввести в експлуатацію наші прилади, а також отримати всебічну підтримку

Створюйте досвід за допомогою світла найкращої якості

Ми знаємо, що емоції відіграють ключову роль на шляху покупця до прийняття рішення, а потрібна емоція виникає під впливом правильного враження. Якість освітлення – це основний фактор, завдяки якому в магазині можна створити атмосферу, що розкриває особливість вашого бренду.

Якість світла стосується не лише параметрів і характеристик освітлення, а й того, як різні освітлювальні прилади впливають на враження покупців, інтер’єр крамниці та вигляд колекції.

Якісне освітлення справляє гарне враження. Воно має викликати особливі відчуття, а не просто виконувати освітлювальну функцію.

Коротко про якість світла

Коротко про якість світла

Створіть унікальний імідж

Створіть атмосферу, що гармоніює з вашим фірмовим стилем, цілями магазину й образом покупця. Світильники Fashion Proof Optics (FPO) від Philips надають інтенсивності й контрасту, щоб підкреслити зовнішній вигляд, атмосферу й унікальність вашої колекції.

Фокус уваги на вашій колекції

ОСвітильники Fashion Proof Optics (FPO) від Philips підкреслять вашу колекцію. Завдяки мініатюрним точковим джерелам світла та якісному контролю засліплення ця унікальна оптика додасть 30% інтенсивності кольору та подвоїть контраст, щоб привернути увагу до вашої колекції.

Надайте кольорам колекції яскравості

Усі знають, що краще один раз побачити, ніж багато разів почути. LED-відтінки Philips забезпечують яскравість кольорів у вашій колекції. Покращте природну текстуру та переконайтесь, що кольори справжні та виразні. Вразьте своїх покупців захопливою атмосферою завдяки якісному освітленню.

Зробіть свою крамницю привабливішою і збільште кількість покупців

Завдяки надзвичайно вузькому променю та високій інтенсивності ви можете створювати яскраві й привабливі вітрини. Навіть у сонячні дні ваш магазин усе одно виглядатиме яскравим і привабливим.

Ознайомтеся з можливостями

Створіть власний стиль освітлення та виділіть свій бренд серед інших

Ваша крамниця унікальна. Тепер ваше освітлення також може бути таким

Основні вироби

Освітлення, створене саме для вас

Великі декоративні підвісні світильники, що відповідають потребам вашого проєкту

Прилад із вбудованим шарніром для стильного світлового акценту

Докладніше про мережеве освітлення

Докладніше про мережеве освітлення

Освітлення магазинів. Воно повсюди. А що, якби воно могло ще й підтримувати технології для підвищення ефективності, покращувати враження покупців від магазину та збирати дані для глибинної аналітики роздрібної торгівлі? Програмне забезпечення Interact Retail разом із нашим мережевим освітленням дає змогу вам робити все це й багато іншого. Створюйте видовищні та гнучкі простори роздрібної торгівлі, активуйте певні поведінки покупців шляхом зонування та утворення шарів освітлення, надсилайте покупцям пропозиції, залежні від їх місцезнаходження, на смартфони із встановленою програмою вашого магазину. От це – справжня "розумна" роздрібна торгівля.

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Хочете дізнатись більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до місцевого контакт-центру.

Файли