Інструменти та література

Підтримка для ваших проєктів освітлення

Компанія Philips пропонує різноманітні інструменти, які допоможуть вам з проєктами освітлення. Вони стануть у пригоді як у проєктуванні освітлення масштабних промислових об’єктів, так і під час вибору світильників для дому.

З нашими модулями симуляції освітлення для у DIALux, Relux і Autodesk 3ds MAX Design ви зможете точно підібрати потрібні рішення з освітлення. До того ж ми пропонуємо різні мобільні програми, у яких ви зможете ознайомитися з нашими виробами де б ви не були. Докладну ж інформацію про них можна переглянути в нашому онлайн-каталозі.

Програма для моделювання освітлення

Модуль для DIALux, Relux і 3ds Max

Тут можна завантажити останні версії модулів для DIALux, Relux і 3ds Max Design, які допомагають моделювати освітлення. З ними вам буде значно легше підібрати правильні рішення з освітлення для свого проєкту.

Бібліотека Revit

Компанія Philips прагне надавати найкращу підтримку. Наші файли Revit створено з урахуванням вимог щодо гнучкості. Ми розробили масштабовані моделі та додали необхідні властивості, щоб налаштувати модель відповідно до ваших потреб.

3D-бібліотека світильників для зовнішнього освітлення

Тут можна завантажити останні файли 3D-моделей у форматі DWG із нашої лінійки світильників для зовнішнього освітлення. Ви можете легко завантажити їх у програму для 3D-моделювання й створювати візуалізації міського ландшафту для свого проєкту.

Інструменти

Наші мобільні програми

HUE – освітлення для дому
Програма Service tag

Програма Mini300 LED для ПК

Датчик руху в поєднанні з датчиком денного світла забезпечує додаткову економію енергії. Програма Mini300 LED для ПК надає користувачам можливість керування освітленням шляхами, які просто неможливі для інших світильників.

HUE – освітлення для дому
Програма Service tag

Service tag

Перехід на світлодіодне зовнішнє освітлення стає дедалі популярнішою тенденцією завдяки високій якості світла та енергоефективності світлодіодів. Але обслуговувати світлодіодні світильники складніше, ніж звичайні. Це потребує інших навичок і процесів. Крім того, у разі неполадок їх необхідно знаходити й виправляти якнайшвидше, оскільки від цього залежить безпека й ефективність.

Для швидкої ідентифікації виробів на всіх світильниках, опорах і коробах Philips нового покоління розміщується сервісний ярлик (унікальна система ідентифікації за QR-кодом). 

Завантажте програму Philips Service tag прямо зараз і користуйтеся інформацією та послугами під час роботи!

Надихає?

Зв’яжіться з нами

Зверніться до нашого місцевого контакт-центру, якщо у вас виникли будь-які питання.

Де придбати

Дізнайтеся, де придбати наші вироби, у найближчого дистриб’ютора або партнера.