Створіть привітну та безпечну атмосферу на заправній станції

Хай ваша заправна станція стане місцем, де хочеться зупинитися

Перед кожним торговельним закладом постають ті ж самі завдання: залучити клієнтів і зробити процес вибору покупок зручним і приємним. І заправні станції з прилеглими до них міні-маркетами – не виняток. Водії мають захотіти заїхати на станцію та почуватися там безпечно під час заправки, а також швидко й легко знаходити потрібні товари. Рентабельна та екологічна світлодіодна техніка Philips створює яскраве освітлення як в приміщеннях, так і ззовні. Наші системи контролю беруть на себе зниження витрат на електроенергію, а ви тим часом можете приділити більше уваги обслуговуванню клієнтів.

Перегляньте відео, щоб дізнатися про переваги світлодіодного освітлення для заправної станції чи міні-маркету.  

Зменшення витрат

Заощаджуйте до 90% електроенергії (для освітлення під навісом), використовуючи світлодіодні рішення з низьким енергоспоживанням

Зменште капіталовкладення, використовуючи світлодіодну техніку з тривалим терміном служби (100 000 годин для освітлення під навісами)

Зменште вартість обслуговування, регулярно отримуючи дані про роботу системи та стан обладнання

Кращі враження

Створіть привітну атмосферу, щоб клієнти залишалися довше та купували більше

Підберіть правильне світлодіодне освітлення, щоб продукти виглядали свіжими та привабливими

Підніміть рівень безпеки, покращивши видимість у магазині та на території станції

Зміцнення іміджу

Скористайтесь індивідуальним підходом до внутрішнього та зовнішнього освітлення, щоб створити унікальний фірмовий стиль
Поєднайте освітлення під навісом, освітлення в магазині та систему контролю в єдине гармонійне ціле, щоб справити максимальне враження

Використовуйте динамічне освітлення в магазині, щоб скеровувати покупців до певних відділів або рекламних заходів

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Освітлення міні-маркетів

Зовнішнє освітлення заправних станцій

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.

Докладніше