Оптимізуйте свій офіс і підвищте продуктивність

Перетворіть свій офіс на неперевершене робоче місце

Поєднайте підхід, орієнтований на людей, з передовими технологіями, щоб створити енергоефективне й рентабельне офісне приміщення. Залучайте та приваблюйте найкращих спеціалістів екологічними рішеннями, які позитивно впливають на самопочуття, поведінку й продуктивність ваших працівників. Крім того, ви можете підключити свою будівлю до Інтернету речей за допомогою наших мережевих світильників і програмного забезпечення Interact Office, що дасть змогу користуватися всіма перевагами інтелектуальних технологій.

Оптимізація роботи

Заощаджуйте до 80% електроенергії, перейшовши на систему світлодіодного освітлення й керування

Задовольняйте мінливі потреби працівників завдяки динамічному освітленню, яке можна регулювати й змінювати

Використовуйте різноманітні форми світильників для різних приміщень

Підвищте ефективність

Забезпечте візуальний та емоційний комфорт за допомогою світлового оформлення та схем освітлення

Створіть безпечне робоче місце, що надихає, за допомогою природного розподілу світла

Покращте продуктивність праці за допомогою світлодіодного освітлення, яке є комфортним для зору й підходить до певного завдання

Підвищуйте активність і покращуйте самопочуття

Покращуйте самопочуття працівників за допомогою природного світла

Залучайте до роботи найкращих фахівців і утримуйте команду, пропонуючи безпечне робоче місце, оснащене технологіями для створення комфорту

Підтримуйте циркадні ритми за допомогою динамічного регульованого білого світла, яке забезпечує правильне освітлення в потрібний час

Ознайомтеся з можливостями

Оптимізуйте простір за допомогою датчиків і бездротового керування

Покажіть свої справжні кольори

Фасад офісної будівлі "The Edge" в Амстердамі

Докладніше про мережеве освітлення

Підтримуйте ефективність роботи працівників та зменште марні витрати часу завдяки програмному забезпеченню та системній архітектурі Interact Office, які допоможуть співробітникам знаходити вільні кімнати для переговорів або робочі місця, а також дадуть їм змогу індивідуально налаштовувати освітлення. Далі ви зможете скористатися аналітичними даними щодо відвідуваності, щоб визначити, де й коли людям більше подобається працювати, дізнатися про можливості енергозбереження та раціональнішого використання простору, а також підвищення ефективності. Просто встановіть мережеве світлодіодне освітлення від Philips із вбудованими датчиками Інтернету речей – і користуйтесь програмами й аналітикою Interact Office, щоб підвищити ефективність експлуатації будівлі й оптимізувати простір, створивши екологічний інтелектуальний офіс.

Здоров’я та самопочуття на робочому місці

Наше покоління буквально живе в приміщеннях – у середньому ми проводимо в них більше 90% часу, 36% якого припадає на роботу. Однак чим довше ми знаходимося в приміщеннях, тим менше отримуємо переваг і корисних речовин від денного освітлення.

Хотіли б дізнатися більше про те, як освітлення впливає на організм? Ми склали інформаційний документ, у якому описано вплив світла на три складові: візуальну (то, як ми бачимо), емоційну (те, як ми почуваємося) і біологічну (те, як функціонує наш організм).

Покращте самопочуття співробітників в офісах завдяки меланопічному освітленню

Покращте самопочуття співробітників в офісах завдяки меланопічному освітленню

Меланопічне світло – це частина природного світла, яка відіграє важливу роль у синхронізації внутрішнього годинника людини за допомогою невізуальних ефектів освітлення. Установивши меланопічне освітлення в будівлі, ви отримаєте переваги денного світла, які підвищують рівень візуального комфорту, продуктивність і покращують самопочуття. Прочитайте нашу брошуру про меланопічне освітлення, щоб дізнатися більше про його позитивний вплив.

Дизайн офісів швидко змінюється. Функціональні приміщення поступаються місцем привабливим і надихаючим просторам, створеним із турботою про здоров’я та самопочуття персоналу. Такі офіси сприятливо впливають на стан співробітників, їх сон і ефективність роботи, а також допомагають залучати та утримувати цінних співробітників.

Фасад офісної будівлі "The Edge" в Амстердамі

Важливість освітлення в сертифікації WELL Building

У 2014 році інститут International WELL Building Institute (IWBI) створив стандарт WELL Building Standard – міжнародну систему оцінки, яка мала покращити турботу про здоров’я та самопочуття людей на робочих місцях. У 2020 році було представлено другу редакцію стандарту, яка поєднала в собі всі попередні варіанти. Пілотна версія – WELL – була розроблена для всіх типів проєктів. Вона враховує нові факти та побоювання, пов’язані зі сферою охорони здоров’я та оновлюється щоквартально. Прочитайте буклет про сертифікацію WELL Building і дізнайтесь, яким критеріям потрібно відповідати, щоб набрати найвищий бал.

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Проєкти

Bosch

Дізнайтеся, як компанія Bosch використовує освітлення офісів для створення продуктивної атмосфери та заощадження електроенергії.

Sonepar

Компанія Sonepar Connect у Реймсі, Франція, вибирає світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхніх шарів повітря для захисту від бактерій і вірусів.

Philips UV-C Upper Air

Ma�inoprojekt Kopring a.d., a construction business company, from Belgrade, Serbia, has chosen Philips UV-C Upper Air for disinfection in their conference room

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.

Файли