Випромінення УФ-С піклується про співробітників і клієнтів

Sonepar Connect, Реймс, Франція

Sonepar Connect

Реймс, Франція

Світильники для дезінфекції випромінюванням УФ-С були встановлені для знезараження повітря в офісі протягом робочого дня.

Я повинен дбати про безпеку друзів, колег і клієнтів, які щодня приходять до нашого офісу. Щоб обробляти та знезаражувати верхні шари повітря, ми встановили світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С.
Жан-П’єр Сантьє Директор агентства Sonepar Connect у Реймсі
уф-с верхні стельові

Назустріч побажанням покупців

Відвідуючи готелі, кафе, ресторани, супермаркети, аудиторії та офіси, ми дихаємо, розмовляємо та сміємося. Крім того, ми кашляємо та чхаємо. У зв’язку із заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу наше життя повністю змінилося. Часте миття рук, півтораметрова дистанція між людьми та постійна дезінфекція поверхонь уже стали звичкою. Не треба забувати й про повітря, яким ми дихаємо. Директор агентства SONEPAR Connect у Реймсі захотів вирішити цю проблему.

Рішення

Світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхніх шарів повітря безперервно знезаражують повітря, яке циркулює під стелею приміщення завдяки природній конвекції або вентиляції. Продезінфіковане повітря опускається вниз і змішується з рештою об’єму. Промені УФ-С контролюються спеціальними відбивачами та жалюзі. Це означає, що ви можете спокійно займатися своїми справами, поки світильники дезінфікують повітря в приміщенні.

Стельові світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С повітря у верхній частині приміщень

Промені УФ-С діють на рівні пристрою та вище й забезпечують тиху дезінфекцію великого об’єму повітря у верхній частині приміщення, не перешкоджаючи діяльності під пристроєм. У комплект входять 4 лампи Philips PL-S TUV по 9 Вт. Було доведено, що світло УФ-С ефективно знищує патогенні мікроорганізми, на яких проводилися випробування.

Пов’язані проєкти