Philips UV-C Upper-Air освітлює шлях для безпечного повернення до роботи

Forte Partners

Офісна будівля Forte Partners

Bucharest, Румунія

Через пандемію COVID-19 компанії Forte Partners довелося швидко адаптуватися, щоб надати своїм орендарям можливість спокійно повернутися в офіси.

Ми встановили в нашому офісі світильники для дезінфекції повітря у верхній частині приміщень на висоті, з якої світло УФ-С не може заподіяти шкоди людям, що знаходяться в будівлі. Завдяки природній вентиляції в кімнаті знезаражене повітря з верхньої частини може ефективно циркулювати по всьому приміщенню, тому ми вважаємо це ідеальним рішенням для наших офісів та інших будівель, де працюють або живуть люди.
– Стівен Берк, директор з будівництва Forte Partners
Виклик для Forte Partners

Назустріч побажанням покупців

Через пандемію COVID-19 компанії Forte Partners довелося швидко адаптуватися та шукати найефективніші процедури й заходи безпеки, щоб орендарі могли спокійно повернутися в офіси. Основною метою було забезпечити високий рівень чистоти та дати користувачам будівлі можливість зосередитися на своїй звичайній діяльності, не турбуючись про проблеми зі здоров’ям у офісі.

Концепція та рішення

Як інноваційний забудовник, компанія Forte Partners потребувала революційного й ефективного рішення для будівлі штаб-квартири. Вона стала першим партнером Philips, який застосував систему УФ-С у своєму офісі, встановивши 6 дезінфекційних світильників UV-C Upper Air в офісних приміщеннях і кімнатах для переговорів. Після цього революційного рішення компанія почала знайомити із системою дезінфекції повітря УФ-С своїх орендарів, щоб довести їм, що можна створити безпечне середовище для проживання та роботи.

Обладнання Philips Upper-Air розроблено для очищення повітря шляхом нейтралізації всіх мікробів, вірусів і бактерій. Ця технологія використовується для дезінфекції понад 35 років. У 2020 році разом із Бостонським університетом ми змогли випробувати та сертифікувати її для загальних цілей. 

Система контролює промені УФ-С за допомогою спеціальних відбивачів і жалюзі. Так вона знезаражує повітря в приміщенні, не перешкоджаючи повсякденній діловій діяльності під зоною, де працює пристрій. 

Світильники УФ-С для дезінфекції повітря у верхній частині приміщень працюють безперервно. За допомогою природної конвекції повітря надходить у верхню частину приміщення. Після дезінфекції світильниками воно рухається назад і змішується з нижніми шарами повітря в офісному приміщенні.

Це означає, що світильниками можна користуватися, коли люди знаходяться в приміщенні. Працівники можуть залишатися в безпеці та зосередитися на своїх щоденних завданнях. Це рішення підходить для будь-яких закритих приміщень, де люди потребують захисту: від офісів, як у випадку з Forte Partners, до шкіл, магазинів і навіть заводів.

Пов’язані проєкти

Philips UV-C Upper Air

Ma�inoprojekt Kopring a.d., a construction business company, from Belgrade, Serbia, has chosen Philips UV-C Upper Air for disinfection in their conference room

Sonepar

Компанія Sonepar Connect у Реймсі, Франція, вибирає світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхніх шарів повітря для захисту від бактерій і вірусів.