Безпечна робота для працівників і відвідувачів

Система з променями УФ-С для компанії Mašinoprojekt Kopring a.d. (Белград, Сербія)

Система випромінювання УФ-С для компанії Mašinoprojekt Kopring a.d.

Белград, Сербія

Звичайне життя змінилося через коронавірус, і ми повинні вжити заходів, щоб захистити себе від нинішньої кризи. Зосередьтеся на повітрі, яким ми дихаємо в приміщенні.

Назустріч побажанням покупців

Назустріч побажанням покупців

Звичайне життя змінилося через профілактичні заходи, необхідні для захисту від коронавірусу. Нинішня криза, спричинена пандемією, впливає на діяльність у приміщеннях із високим рівнем відвідуваності. Особливо це стосується повітря, яким ми дихаємо в приміщенні. Саму тому керівництво компанії Mašinoprojekt Kopring a.d. вирішило встановити світильники Philips UV-C Upper Air у конференц-залі.

Рішення

Оскільки конференц-зал є одним із найвідвідуваніших приміщень, установлення дезінфекційних світильників Philips UV-C Upper Air є ідеальним рішенням, яке забезпечує додаткову безпеку та захист від патогенних мікроорганізмів. Світильник Philips UV-C Upper Air безперервно дезінфікує повітря у верхній частині приміщень завдяки природній конвекції або циркуляції повітря. Знезаражене повітря повертається в нижню частину приміщення та змішується з неочищеним повітрям. Система контролює ультрафіолетові промені за допомогою спеціальних відбивачів і жалюзі. Це забезпечує тиху дезінфекцію повітря та дає змогу безпечно продовжувати повсякденну діяльність. На сьогодні жоден відомий патоген не є стійким до УФ-С1. Компанія Philips має 35-річний досвід роботи в області ультрафіолетового освітлення та глибокі знання щодо його застосування.

Пов’язані проєкти

Безпечне повернення до офісу Forte Partners

У контексті недавньої пандемії компанія Forte Partners вибрала освітлення для дезінфекції випромінюванням УФ-С, щоб орендарі могли безпечно повернутися до своїх офісів.

Sonepar

Компанія Sonepar Connect у Реймсі, Франція, вибирає світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхніх шарів повітря для захисту від бактерій і вірусів.