Задоволення ваших потреб у спеціальному освітленні

Спеціальне освітлення

Світло може змінити світ навколо, тому ми розробляємо пристрої, які допомагають працювати та жити краще.

Наші інноваційні спеціальні системи освітлення можуть суттєво змінити ваше повсякденне життя.

Модельний ряд спеціального освітлення представлений лампами для трьох галузей: індустрії розваг, охорони здоров’я та очищення за допомогою ультрафіолетового випромінювання, а також промисловості. Кожна лампа була розроблена в тісній співпраці з виробниками та максимально ефективно задовольняє ваші потреби.

Розваги

Розваги

Приготуйтеся вражати та радувати глядачів. Наше передове освітлення відповідає найвищим вимогам сучасних розважальних об’єктів. Завдяки йому виконавці виглядають краще, дизайнери можуть створювати вражаючі ефекти, а установники мають змогу виконувати свою роботу легко й просто. Висока довговічність наших ламп гарантує якісне освітлення до фінальної завіси.

Наші популярні новинки в індустрії розваг:

  • MSR Gold: золоті плафони ламп, здатні витримувати високі температури
  • MSD і MSR Platinum: висока інтенсивність та надмала ширина променю
  • MSR Gold FastFit: інноваційний цоколь для швидкої заміни ламп
  • MSR Gold MINiFastFit: маленькі лампи для компактних світильників

Додайте надсучасні лампи в декорації та подаруйте глядачам незабутню ніч.

Дезінфекція випромінюванням УФ-С

Дезінфекція випромінюванням УФ-С

Бактерії та віруси, що викликають поширені інфекції, живуть у воді, повітрі та на поверхнях навіть після прибирання. Лампи УФ-С Philips здатні нейтралізувати ці шкідливі мікроорганізми.

Наші лампи УФ-С дезінфікують поверхні та предмети в різних приміщеннях: у лікарнях, школах, офісах, крамницях, на заводах і підприємствах сфери харчування, а також у різних видах транспорту: у літаках, автобусах і поїздах.

Лампи УФ-С Philips також можна використовувати для дезінфекції повітря в приміщенні та підтримання чистоти в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Вони використовуються в стельових системах для дезінфекції верхніх шарів повітря, у відкритих УФ-системах або роботах для дезінфекції приміщень у нічний час або під час простою, а також у системах кондиціювання повітря.

Лампи УФ-С Philips можна використовувати для очищення питної води та стічних вод у житлових, промислових і комунальних приміщеннях, а також для дезінфекції води в плавальних басейнах, джакузі та рибогосподарських водоймах.

PCO

Очищення за допомогою фотокаталітичного окислення (PCO)

Фотокаталітичне окислення – це процес руйнування органічних речовин шляхом окислювальної реакції. Спосіб оптимально підходить для видалення забруднюючих речовин низької концентрації (на рівні частин на мільярд) з води, повітря та поверхонь.

Пастка для комах

Пастка для комах

Комахи, шкідники та мухи постійно становлять серйозну загрозу для харчової промисловості та виробництва напоїв. Один із найефективніших способів усунути цю проблему – привабити їх до інсектицидних ламп. Сила цього приваблення переважно визначається лампами, встановленими всередині інсектицидних пристроїв, і важливо розуміти, що не всі лампи однакові.

Різноманітні застосування УФ-В

Різноманітні застосування УФ-В

Philips пропонує надійні вузькосмугові та широкосмугові лампи УФ-В лампи типу TL(T12), PL-S і PL-L для різних застосувань, як-от фототерапія, сільське господарство, лікування та оздоровлення.

/content/dam/b2b-li/en_AA/products/special-lighting/special-lighting-main/coverbeeld.jpg

Наука та промисловість

Уже понад 120 років Philips є провідною світлотехнічною компанією, яка володіє унікальним досвідом у галузі спеціальних ламп для наукових і промислових цілей. Наш широкий асортимент галогенових ламп ідеально підходить для важливих систем завдяки кварцовим колбам без викривлень, точному розташуванню ниток розжарювання та індексу кольоропередачі 100. Крім того, наші лампи для флексографічного друку TL/R оснащені внутрішнім відбивачем, створюють ідеальний спектр УФ-А та забезпечують оптимальні результати флексографічної обробки.

Протягом років ми зрозуміли, що професіоналам потрібні ефективні надійні лампи з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Наші рішення задовільнять потреби ваших клієнтів. Дізнайтеся більше про наші лінійки пристроїв і їхні характеристики на наступних сторінках.

Чим я можу допомогти?

Зв’яжіться з нами

Для отримання додаткової інформації про спеціальні лампи звертайтеся до найближчого офісу продажу.