Розкрийте свій потенціал

Нехай ваш стадіон працює для вас і ваших уболівальників

Розкрийте потенціал свого стадіону. Світлодіодне освітлення ArenaVision може перетворити звичайну гру на захопливу подію. Відсутність засліплення дає змогу об’єктивам зафіксувати найгостріші моменти гри, а глядачам – не пропустити нічого вартого уваги. Дізнайтеся, як зробити свою спортивну споруду універсальнішою, скоротити витрати й підвищити продуктивність. Крім того, ви можете підключити свою компанію до Інтернету речей за допомогою наших мережевих світильників і програмного забезпечення Interact Sports, що дасть змогу використовувати всі переваги інтелектуальних технологій.

Оптимізація роботи

Скоротіть витрати завдяки енергоефективним системам світлодіодного освітлення

Легко встановлюйте й обслуговуйте світильники завдяки сервісному ярлику (системі ідентифікації за QR-кодом)

Збільште фінансові надходження, використовуючи один і той же простір для різних заходів

Кращі враження

Підтримуйте найновіші стандарти міжнародних телетрансляцій

Забезпечте відповідність вимогам для трансляцій уповільнених повторів завдяки технологіям освітлення без мерехтіння

Покращте враження глядачів від гри на полі за допомогою чудової кольоропередачі, колірної температури й однорідності

Гнучкий дизайн

Спростіть систему проводки, використовуючи один високопотужний пристрій живлення

Використовуйте різну оптику відповідно до особливостей конструкції стадіону

Зробіть освітлення ще гнучкішим завдяки додатковим жалюзі для захисту від засліплення

Підсвічуйте поле за допомогою нашого освітлення для спортивних об’єктів

Оживіть фасад за допомогою систем динамічного архітектурного освітлення

Color Kinetics

Докладніше про динамічне освітлення

Підсвітіть свій спортивний об’єкт і створіть надихаюче унікальне видовище для вболівальників, поєднуючи світильники Philips із динамічним і кольоровим архітектурним освітленням від Color Kinetics.

Вигляд стадіону "Ванда Метрополітано"

Докладніше про мережеве освітлення

Створіть «розумний» стадіон і вражайте вболівальників за допомогою Interact Sports. Програмне забезпечення Interact Sports, яке можна поєднати з нашими мережевими світильниками, допоможе вам керувати всім своїм освітленням, зокрема підсвіткою поля й зон відпочинку, фасаду стадіону та VIP-зони. Додайте датчики Інтернету речей, щоб покращити повсякденні операції та маркетингові заходи. Розважайте вболівальників світловими шоу перед, під час і після основної події. Залучайте спонсорів за допомогою нових унікальних можливостей реклами. Interact Sports дає змогу створити гнучкі багатоцільові об’єкти, які можуть перетворитися на додаткове джерело прибутку, стати місцем проведення різних типів подій і створювати нові бізнес-можливості.

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Проєкти

Спорткомплекс Екінокс

Світлодіодне обладнання ArenaVision від Philips у спорткомплексі Екінокс

ФК Челсі

Світлодіодне обладнання для футбольних полів відповідає найжорсткішим вимогам телекомпаній щодо якості освітлення під час трансляцій матчів англійської прем’єр-ліги.

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.

Прожекторне освітлення спортивних та інших великих об’єктів