Світова прем’єра на арені Екінокс

Освітлення критого комплексу Екінокс

Під час розважальних заходів світлодіодні прожектори ArenaVision створюють особливі візуальні ефекти, для яких зазвичай необхідне спеціальне обладнання для сценічного освітлення.

тизер
Ми шукали ідеальне освітлення для проведення баскетбольних матчів і шоу. Світлодіодні прожектори ArenaVision мали освітлювати не лише ігровий майданчик, а й сцену та сектори для глядачів.
– Фабріс Пакеле, директор баскетбольного клубу JL Bourg
тизер

Назустріч побажанням покупців

У 2011 році агломерація Бург-ан-Бресс прийняла рішення відновити експоцентр "Ейентерекспо". Його було збудовано в 1970-х рр., і він складався з трьох залів. На початку цього року міська влада добудувала четвертий зал площею 9940 кв. м. Завдяки модульній конструкції трибун для глядачів і технічній платформі все, що відбувається на сцені, можна бачити з будь-якого місця в залі. Для цього надсучасного проєкту підходила лише одна виняткова система – ArenaVision, тому для освітлення комплексу було вибрано саме її.

Правильне освітлення

Прожектори мали освітлювати не лише ігровий майданчик, а й сцену та сектори для глядачів. Для шоу перед початком гри баскетбольного клубу JL Bourg також потрібно було повністю вимкнути світло, а потім через кілька секунд знову ввімкнути його. З галогенними лампами досягти такого ефекту неможливо. Натомість світлодіодне обладнання ArenaVision починає працювати на повну потужність уже через кілька секунд.

Переваги

Переваги
Світлодіодні системи ArenaVision

Світлодіодні системи ArenaVision

Система світлодіодних прожекторів Philips ArenaVision – це інноваційне рішення для освітлення футбольного поля, яке відповідає вимогам останніх стандартів телетрансляцій і має платформу керування для творчих рішень...

Освітлення критого комплексу Екінокс

Фотогалерея

Команда

Клієнт

Архітектор

П’єр Баррілот

Установник

INEO

Фотограф

Пов’язані проєкти