Захист футболістів клубу Motherwell FC за допомогою випромінювання УФ-С

Інформація про футбольний клуб Motherwell FC

Motherwell FC

Шотландія

Реагуючи на пандемію, клуб Motherwell FC установив пристрої Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С, щоб забезпечити захист футболістам на полі та поза ним.

Проблема Motherwell FC

Назустріч побажанням покупців

Залишатися на піку фізичної форми – це спосіб життя спортсменів. Тому провідні клуби вживають усіх можливих заходів, щоб захистити своїх гравців. Для шотландського професійного футбольного клубу Motherwell FC важливо зберегти здоров’я своєї першої команди, щоб демонструвати найвищі результати на полі. Клуб робить усе можливе, щоб захистити гравців від загроз COVID-19 сьогодні, а також від будь-яких загроз у майбутньому.

Система освітлення з випромінюванням УФ-С

Реагуючи на пандемію, партнер Signify по УФ-С McCann Electrical установив настінні пристрої Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С повітря у верхній частині тунелю виходу гравців із роздягальні на поле.

Пристрої підвішуються на кронштейнах до стелі. Завдяки високому розташуванню в поєднанні з конструкцією світильників система дезінфікує повітря, що циркулює в приміщенні, навіть за присутності людей.

Пов’язані проєкти

Стайня Борн Хілл і дезінфекція випромінюванням УФ-С

Дізнайтеся, як освітлення для дезінфекції випромінюванням УФ-С від Philips допомагає зіркам кінного спорту підтримувати безпеку та гігієну в стайні Борн Хілл.

Аквапарк Warszawianka

Комфорт і безпека відвідувачів – це найвищий пріоритет в аквапарку Warszawianka, особливо під час пандемії коронавірусу.

Плавальні басейни у Венендалі

Дізнайтеся, як установка світлодіодного освітлення Philips у хлорованих басейнах у Венендалі зменшує час простою та підвищує безпеку.