Екологічне місто, у якому зручно жити

Заощаджуйте електроенергію та підвищуйте безпеку на дорогах свого міста

Транспортна інфраструктура – це складна система. Тому для забезпечення безперебійного руху транспортних потоків, відчуття безпеки та зниження витрат для міських громад необхідні різні типи освітлення. Світлодіодне вуличне освітлення Philips – це рентабельний і екологічний вибір для сучасних міст. Крім того, ви можете під’єднати своє місто до Інтернету речей за допомогою підключених світильників, які допоможуть задіяти всю потужність розумних технологій Interact City.

Зменшення витрат

Скоротіть енергоспоживання на 50% завдяки ефективному світлодіодному освітленню та спеціальній оптиці, яку можна використовувати будь-де

Скоротіть витрати на обслуговування завдяки світильникам, які можна підключити до Інтернету речей

Модульні компоненти та цифрові засоби обслуговування дають змогу дуже швидко виконувати ремонтні роботи

Кращі враження

Зробіть вулиці естетичнішими завдяки м’якому освітленню прибудинкових територій

Скоротіть світлове втручання, щоб побутові системи освітлення приносили жителям лише користь

Використовуйте передові технології освітлення, щоб водії та пішоходи почувалися безпечно, комфортно й не ізольовано

Сталий розвиток

Скоротіть викиди парникових газів, щоб зробити місто екологічнішим

Збережіть красу нічного неба й захищайте кажанів за допомогою спеціальних схем освітлення

Думайте на перспективу та забезпечте можливість модернізації світлотехніки

Докладніше про мережеве освітлення з Interact

Докладніше про мережеве освітлення

Як зробити місто розумнішим і комфортнішим для життя? Програмне забезпечення Interact City для Інтернету речей можна поєднати з мережевими світильниками. Так ви отримаєте надійну інфраструктуру для покращення муніципальних послуг, створення привабливих громадських просторів, підвищення безпеки жителів і взаємодії з ними, а також поліпшите імідж міста, щоб містяни ним пишалися. Interact City також скорочує витрати на електроенергію та підвищує ефективність, тому ви зможете реінвестувати заощадження в нові проєкти "розумного міста".

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.