StoreRefresh – новий погляд на світильники для крамниць завдяки освітленню замкнутого циклу

Оновіть свою крамницю з мінімальними витратами

Оновіть свою крамницю з мінімальними витратами

Одна з причин, чому покупці продовжують купувати у фізичних магазинах, полягає в тому, що вони хочуть відчути товар і доторкнутися до нього. Зокрема 82% міленіалів ходитимуть до магазинів, якщо вони будуть інтерактивними й сучасними. Щоб зберегти актуальність, важливо регулярно оновлювати частину вашого магазину, вносячи значні зміни з мінімальним впливом, при цьому зводячи до мінімуму перерви в роботі й витрати.

Замість повної реконструкції кожні 7–10 років ми пропонуємо гнучку інфраструктуру замкнутого циклу, яка дає змогу втілювати в крамниці різні конфігурації та налаштування. Завдяки освітленню замкнутого циклу Philips ви можете швидко оновлювати свою крамницю та легко створювати різноманітні враження від неї за допомогою світильників, створених з урахуванням концепції економіки замкнутого циклу.

Переваги: гнучкість і екологічність

Переваги: гнучкість і екологічність
Підтримуйте актуальність

Переконайтеся, що крамниця відповідає обіцянкам вашого бренду, маркетинговій стратегії та тенденціям. Створюйте привабливі, надихаючі та гнучкі зони, які можна легко оновлювати для різноманітних заходів, наприклад сезонних подій або рекламних акцій.

Зберігайте привабливість

Підтримуйте інтерес наявних і нових покупців до вашої крамниці, частково оновлюючи її концепцію на регулярній основі. Більше не треба чекати кінця терміну експлуатації світильників, щоб вносити зміни.

Зменшуйте витрати

Вносіть у концепцію невеликі поступові зміни й адаптуйте освітлення за допомогою нашої інфраструктури замкнутого циклу. Оновлення та повторне використання фрагментів рішень з освітлення дають змогу робити ефективні зміни, мінімізуючи витрати та перерви в роботі крамниці.

Оптимізуйте ресурси

Ми даємо роздрібним торгівцям можливість швидко адаптувати освітлення відповідно до змін концепції крамниці з використанням усього терміну експлуатації освітлювальної установки.

Збільште ефективність використання ресурсів за допомогою освітлення замкнутого циклу

Збільште ефективність використання ресурсів за допомогою освітлення замкнутого циклу

Ми розуміємо, що ви хочете досягти максимальної екологічності своєї крамниці, створюючи гнучкі торгівельні зони, які можна змінювати легко та швидко з мінімальними витратами. Ми розробили широкий асортимент готових світильників замкнутого циклу для ваших корпоративних цілей. Наші готові світильники замкнутого циклу сертифіковано згідно Заяви щодо відповідності виробів екологічним вимогам (EPD). Цей документ містить вичерпний опис екологічних характеристик готового світильника замкнутого циклу й оцінки, підтверджені стороннім консультантом зі сталого розвитку.

Сервісний ярлик полегшує та пришвидшує технічне обслуговування світлодіодів

Технічне обслуговування світлодіодних світильників потребує інших процесів, і ми завжди пам’ятаємо про це під час розробки нових виробів. Сервісний ярлик – це система ідентифікації за QR-кодом, яка дає змогу точно ідентифікувати кожний світильник й отримати інформацію щодо технічного обслуговування, установки й запасних частин. Відсканувавши QR-код на будь-якому світильнику наступного покоління (функція працює в Північній Америці), опорі чи упаковці, ви одразу отримаєте доступ до інформації про конфігурацію світильника. Це заощаджує дорогоцінний час і запобігає помилкам.

Дізнайтеся більше про наші Заяви щодо відповідність виробів екологічним вимогам (EPD)

Ознайомтеся з нашими системами освітлення

GreenWarehouse

Interact Retail

Освітлення в крамниці. Здавалося б, у ньому не може бути нічого особливого. Але що, якби воно підтримувало технології для підвищення ефективності, покращувало враження покупців від крамниці та збирало дані для глибинної аналітики роздрібної торгівлі? Система Interact Retail разом із можливостями мережевого освітлення дає змогу робити все це та навіть більше! Створюйте видовищні та гнучкі простори роздрібної торгівлі, стимулюйте певну поведінку покупців шляхом зонування й утворення шарів освітлення, надсилайте клієнтам пропозиції на основі їхнього місцезнаходження на смартфони із встановленою програмою вашої крамниці. Це справжня інтелектуальна торгівля.

Проєкти

Аеропорт Схіпгол

Аеропорт Схіпгол вибирає освітлення замкнутого циклу.

Хочете дізнатися більше?

Зверніться до нашого місцевого контакт-центру, якщо у вас виникли будь-які питання.