Maxos Fusion – новий стандарт магістральних світильників

Адаптивна система магістральних світлодіодних світильників, яка поєднує якість, продуктивність і гнучкість

Свобода розташування та переміщення

Maxos Fusion Rail – це гнучка та надійна напрямна, яка лежить в основі системи. Свобода розташування дає змогу легко оновлювати, додавати й змінювати компоненти на напрямній, щоб продовжити термін експлуатації магістралі.

Висока ефективність і тривалий термін експлуатації

Завдяки дуже високій ефективності (до 185 лм/Вт) і дуже тривалій стабільності світлового потоку (100 000 годин при L80) дизайнери можуть створювати оптимізовані рішення на замовлення з привабливою сукупною вартістю володіння.

Висока якість світла, відмінна рівномірність і стабільність кольору

Maxos Fusion пропонує безліч варіантів потоку/променів і кольорів, а також портфель індивідуальних варіантів. Лінзи OptiSuit забезпечують неперевершену продуктивність із помітно вищою якістю світла.

Для широкого спектру застосувань

Ідеальний вибір для широкого спектру застосувань і вимог до освітлення – від роздрібних супермаркетів і гіпермаркетів до цехів промислових підприємств, розподільчих центрів і складів.

Готовність до підключення

Спеціальні сенсорні блоки дають змогу використовувати всі переваги системи Interact, щоб клієнти могли приймати рішення на основі даних у програмах для крамниць і промислових підприємств.

Рішення для всіх

Магістраль напрямної Maxos Fusion Rail може вмістити до 13 дротів і припускає широкий спектр варіантів електричних з’єднань (зокрема аварійне освітлення), щоб задовольнити специфічні вимоги проєкту.

Магістральна система для крамниць і промислових підприємств

Крамниці

Крім того, що система Maxos Fusion допомагає заощаджувати на електроенергії та сприяти захисту довкілля, вона дає змогу розробити концепцію приміщення зі змінюваною атмосферою. Використовуйте систему Maxos Fusion як гнучку магістраль для дуже ефективного оновлення відповідно до нових планів або тенденцій використання приміщення. Завдяки поєднанню напрямної та сімейства світильників (включно з точковими та нелінійними) ви можете ефективно та безперешкодно оновлювати освітлення приміщення відповідно до нових концепцій.

Промислові об’єкти

Безпечне робоче місце – це пріоритет у промислових приміщеннях. Тепер ви можете дотримуватись галузевих норм і максимально збільшити окупність своїх інвестицій за допомогою Maxos Fusion. Якщо ви шукаєте високоефективне рішення для загального освітлення, Maxos Fusion забезпечить високий рівень економії електроенергії та мінімальні витрати на технічне обслуговування протягом тривалого терміну надійної експлуатації.

Панель Maxos Fusion

OptiSuit: оптичне рішення для чудового освітлення в крамницях і на промислових підприємствах

OptiSuit – це лінійка оптики для використання в електричних панельних світильниках. Унікальна конструкція забезпечує необхідне освітлення саме там, де потрібно, у крамницях і на промислових підприємствах. Це важливо, враховуючи дуже різні потреби клієнтів в роздрібній торгівлі та промисловості. Але найважливіше те, що забезпечується світло найвищої якості та рівномірності, яке створює однорідний зовнішній вигляд незалежно від області застосування.

Повний асортимент варіантів променів OptiSuit для освітлення крамниць

Оптичне рішення

Повний асортимент варіантів променів OptiSuit для освітлення промислових підприємств

optisuit Промислові об’єкти

Maxos Fusion розроблено для економіки замкнутого циклу

5 основних переваг для наших клієнтів і всієї планети

Ці світильники задовольнятимуть ваші потреби на всіх етапах експлуатації: під час обслуговування, ремонту, модернізації та заміни, доки ви будете просто насолоджуватися високоякісним освітленням.

Переваги для розробників специфікацій

Демонстрація установки

Maxos Fusion – це різноманітне сімейство магістралей для багатьох сфер застосування. Воно складається з напрямної Maxos Fusion (основи інфраструктури магістралі), панелей Maxos Fusion, які можна кріпити на магістраль, та монтажних комплектуючих для проєктів із різними вимогами. Система Maxos Fusion проста в установці, тому ви зможете насолоджуватися якісним освітленням, виконавши лише кілька кроків. Щоб дізнатися більше, перегляньте демонстраційне відео монтажу. До того ж ми розробили спеціальний інструмент конфігурації, за допомогою якого ви легко зможете змінити свій проєкт освітлення, враховуючи особливості Maxos Fusion. Додаткову інформацію можна отримати за посиланням на сторінку інструмента конфігурації.

Зв’язатися

Зверніться до нашого місцевого контакт-центру, якщо у вас виникли будь-які питання.

Файли