Блискучі ідеї в освітленні супермаркетів

Створіть свій магазин майбутнього

82% міленіалів надають перевагу покупкам у фізичному магазині, якщо в ньому панує весела, захоплива й модна атмосфера. Навіть зараз, у світі, який все більше залежить від цифрових технологій, покупці прагнуть бачити речі, торкатися їх і навіть відчувати запах. Завдання роздрібного продавця – справити на покупця такі враження, яких ніколи не отримати онлайн. Зовнішній вигляд вашого магазину, зокрема освітлення, дуже впливає на думку клієнтів про ваш бренд. Зі світлодіодним освітленням Philips у проходах буде світло, їжа виглядатиме свіжою, а керування та планування допоможуть скоротити витрати на енергію й підвищити продуктивність. Крім того, ви можете підключити свою будівлю до Інтернету речей за допомогою наших мережевих світильників і програмного забезпечення Interact Retail, що дасть змогу користуватися всіма перевагами інтелектуальних технологій.

Кращі враження

Зробіть свій магазин привабливішим, щоб підвищити рівень задоволення клієнтів і співробітників

Забезпечте позитивні враження від здійснення покупок завдяки чудовій якості освітлення, комфортного для очей

Змініть зовнішній вигляд свого магазину за допомогою персоналізованих світильників

Збережіть свіжість продуктів

Використовуйте схеми світлодіодного освітлення для продуктів, щоб вони довше залишалися свіжими та привабливими

Збільште терміт зберігання продуктів і зменште кількість відходів за допомогою схем світлодіодного освітлення для свіжих продуктів

Вибирайте з нашого широкого асортименту світильники із підтримкою цих схем освітлення

Сталий розвиток

Заощаджуйте 40% електроенергії завдяки світлодіодному освітленню та ще 20% завдяки системі керування

Підготуйте свою систему освітлення до вимог майбутнього завдяки нашій лінійці готових рішень освітлення замкнутого циклу

Залишайтеся в тренді та піклуйтеся про довкілля завдяки нашим персоналізованим світильникам, надрукованим на 3D-принтері

Ознайомтеся з можливостями

Новий погляд на крамницю з освітленням замкнутого циклу

Виключна гнучкість і продуктивність у крамницях

Неперевершена гнучкість і якість освітлення для магазину майбутнього

Яскраво підсвічений фасад магазину

Докладніше про мережеве освітлення

Освітлення крамниці. Воно повсюди. А що, якби воно ще й підтримувало технології для підвищення ефективності, покращувало враження покупців від крамниці та збирало дані для глибинної аналітики роздрібної торгівлі? Interact Retail разом із можливостями мережевого освітлення дає вам змогу робити все це та ще більше! Створюйте видовищні та гнучкі простори роздрібної торгівлі, заохочуйте певні поведінки покупців шляхом зонування й утворення шарів освітлення, надсилайте покупцям пропозиції на основі їхнього місцезнаходження на смартфони із встановленою програмою вашої крамниці. Це і є справжня інтелектуальна торгівля.

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.

Файли