Підкресліть усі переваги свіжих продуктів за допомогою схем світлодіодного освітлення

Коротко про переваги свіжих продуктів

Переваги свіжих продуктів
Найкращий вигляд

Згідно з дослідженнями, люди запам’ятовують колір свіжих продуктів насиченішим, ніж він є насправді. А коли доходить безпосередньо до вибору, споживачі хочуть навіть більшого – щоб колір продукту був ще насиченішим, ніж вони пам’ятають. Правильна схема освітлення допоможе досягти оптимального вигляду товарів і збільшити продаж. 

Збережіть якість

Погане освітлення впливає на якість свіжих продуктів. Правильна освітлювальна схема допомагає зберігати продукти свіжими довше, а це означає довший термін придатності та менше відходів.

Справляйте незабутнє враження

Схеми світлодіодного освітлення можуть змінити відділи свіжих продуктів і покращити як вигляд, так і якість харчів, що швидко псуються.

Що можливо зі схемами світлодіодного освітлення для свіжих продуктів

Покупці з досвіду знають: якщо їжа добре виглядає, вона добре смакує. Перегляньте наше портфоліо схем світлодіодного освітлення, які можуть підкреслити всі переваги свіжих продуктів, а також мінімізувати відходи. 

Чудове нарізане м’ясо

Дослідження показують, що клієнти віддають перевагу м’ясу насиченого кольору. Наші рожеві світлодіодні світильники для свіжих продуктів розроблено за участі фахівців і продавців, спеціально щоб посилити колір м’яса, сповільнити зміну кольору та зменшити відходи.

Оптимальне освітлення для свіжої риби

Свіжі продукти є двигуном росту магазинів. М’ясо й сир, фрукти та овочі, риба та морепродукти – свіжі харчі приваблюють покупців і мотивують їх ходити до магазинів замість замовлень онлайн. Що свіжіше їжа, то краще її вигляд.

Фрукти та овочі

Відділ свіжих продуктів – це місце, де формується лояльність покупців. Часто це є основною причиною походу в магазин. Найбільшою проблемою є фрукти та овочі, оскільки вони складаються з живих тканин.

Насичений вершковий сир

Коли сир піддається впливу світла, жири починають окислюватися – спочатку змінюється зовнішній вигляд, а потім псується смак. Наша схема освітлення в кольорі шампанського чудово підходить для цього делікатного продукту, підкреслюючи його переваги та зберігаючи максимальну свіжість і якість.

Ідеальна картопля

Під дією світла картопля зеленішає, але якщо зберігати її правильно в темряві, цього не відбувається. Звісно, в супермаркеті це неможливо. Наша схема освітлення допоможе зберегти картоплю максимально свіжою.

Апетитний хліб і випічка

Ніщо не зрівняється з запахом свіжого хліба та булочок щойно з духовки. Освітлення може зробити їх ще привабливішими. Світлодіодна система освітлення в кольорі шампанського робить хліб таким хрустким і апетитним, що неможливо встояти.

Приклади використання

EDEKA Hamburg

Підрозділ EDEKA в Гамбурзі вдосконалив процес здійснення покупок, установивши світлодіодне освітлення, яким керує програмне забезпечення Interact Retail.

Зв’язатися

Зверніться до нашого місцевого контакт-центру, якщо у вас виникли будь-які питання.

Файли

Детальніше про освітлення для...