Rose – оптимальне освітлення, яке уповільнює зміну кольору нарізаного м’яса

Переваги відділів свіжих продуктів

Чому відділи свіжих продуктів популярні?

Свіжі продукти є двигуном росту магазинів. М’ясо й сир, фрукти та овочі, риба та морепродукти – свіжа їжа приваблює покупців і мотивує їх ходити до магазинів замість замовлень онлайн. Що свіжіші продукти, тим краще вони продаються.
Відповідне освітлення підкреслює колір і текстуру свіжих продуктів, спонукаючи покупців купити їх. Крім того, освітлення покращує загальне враження від магазину та позитивно впливає на продаж свіжих продуктів.

Чудове нарізане м’ясо

Чудове нарізане м’ясо

Дослідження демонструє, що покупці надають перевагу м’ясу яскравого насиченого кольору. Проблема в тому, що через інтенсивне освітлення м’ясо швидше втрачає свою привабливість. Спільно з продавцями та спеціалістами з м’яса ми створили рожеві світлодіодні світильники для свіжих продуктів, здатні посилити колір м’яса та уповільнити його зміну. Так ви підвищите продажі та зменшите кількість відходів.

Спробуйте Rose – світлодіодну схему для нарізаного м’яса

Наше дослідження

По-перше, різне м’ясо змінює колір із різною швидкістю. По-друге, рівень освітлення впливає на зміну кольору нарізаного м’яса більше, ніж його спектр.

Правильний вибір світлового спектра надає низку переваг. Продавці можуть запобігти зміні кольору й цим продовжити термін зберігання або збільшити рівень освітленості для більшої привабливості. Якщо привести рівень освітленості у відповідність до звичайного освітлення, можна продовжити термін зберігання аж до 20%. Продавці можуть підвищити рівень освітленості на 30%, і тоді термін зберігання буде таким самим, як при звичайному освітленні.

Дослідження освітлення Rose для м’яса

Створіть ефектну обстановку та зменште кількість відходів

Намагаєтеся досягти балансу між широким асортиментом свіжих продуктів і мінімізацією відходів? Мрієте створити приємну атмосферу для покупок? Відповідне освітлення здатне істотно покращити роботу відділу свіжої продукції. Акцентне освітлення для свіжих продуктів – це оптимальний спосіб апетитно представити їжу та подовжити термін її зберігання.

Зв’язатися

Зверніться до нашого місцевого контакт-центру, якщо у вас виникли будь-які питання.

Файли

Детальніше про освітлення для...