Новий погляд на обслуговування гостей

Місце, куди захочеться повернутися

Щоб завоювати лояльність клієнтів, подаруйте кожному з них унікальні й незабутні враження, які вони захочуть повторити. Однак при цьому не слід забувати про рентабельність і екологічність. За допомогою гнучких систем світлодіодного освітлення Philips ви зможете влаштувати гостинний прийом для кожного клієнта, розважити, допомогти зорієнтуватися в приміщеннях – і водночас скоротити енергоспоживання та експлуатаційні витрати. Неймовірний дизайн освітлення зробить ваш готель незабутнім місцем. Крім того, ви можете підключити свою будівлю до Інтернету речей за допомогою наших мережевих світильників і програмного забезпечення Interact Hospitality, що дасть змогу використовувати всі переваги інтелектуальних технологій.

Зменшення витрат

Скоротіть енергоспоживання за допомогою світлодіодного освітлення та заощаджуйте ще більше завдяки системам керування

Контролюйте та скорочуйте використання енергії за рахунок денного світла

Налаштуйте автоматичне вимкнення освітлення зон, коли вони не використовуються

Справляйте кращі враження на гостей

Створіть привітний надихаючий дизайн на всій території готелю

Прикрашайте готель за допомогою динамічного освітлення під час особливих подій

Створюйте різний настрій у приміщеннях за допомогою користувацьких режимів освітлення

Піклуйтеся про довкілля

Піклуйтеся про довкілля завдяки світлодіодному освітленню

Скоротіть викиди парникових газів завдяки виробам, виготовленим за концепцією економіки замкнутого циклу

Організуйте простір, щоб збільшити прибуток

Ознайомтеся з можливостями

Отримуйте магічний ефект, поєднавши текстуру, колір і рух

Докладніше про архітектурне освітлення

Докладніше про архітектурне освітлення

Покращуйте дизайн номерів і створюйте унікальні видовища в центральних приміщеннях, поєднуючи світильники Philips з архітектурним освітленням від Modular Lighting Instruments. 

Світлові сценарії Interact Hospitality, що покращують настрій гостей

Докладніше про мережеве освітлення

Програма Interact Hospitality забезпечує прозорість операцій у реальному часі для ваших об’єктів, щоб покращити обслуговування гостей, підвищити ефективність роботи персоналу та заощадити енергію. Наше мережеве світлодіодне освітлення разом із програмою Interact Hospitality створює енергоефективні сцени освітлення, які покращують настрій, – від вестибюлів, ресторанів і бальних залів до номерів для гостей. Програмне забезпечення Interact Hospitality інтегрується з іншими системами, як-от ОВКП і PMS, щоб забезпечити візуалізацію в режимі реального часу на єдиній інтуїтивно зрозумілій інформаційній панелі Interact. Це допомагає оптимізувати операції та покращити обслуговування гостей.

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.