Перетворіть вулиці міста на справжню насолоду для очей

Перетворіть громадські простори

Усі міські території просто неба – від парків і площ до алей та набережних – є важливими громадськими місцями. Вдало підібране освітлення може зробити ці місця унікальними. Приємне, оригінальне та надихаюче світлодіодне освітлення допоможе зробити такі громадські місця більш безпечними та привабливими. За допомогою інноваційних рішень освітлення Philips відкриті простори вашого міста сприятимуть залученню туристів та економічному розвитку, при цьому буде забезпечено економне витрачання електроенергії та зменшення впливу на довкілля. Крім того, ви зможете реалізувати можливості Інтернету речей у міському просторі, оскільки, використовуючи наші мережеві світильники в поєднанні з програмним забезпеченням Interact Landmark, ви отримаєте всі переваги інтелектуальної технології.

Зменшення витрат

Заощаджуйте до 50% витрат завдяки енергоефективному світлодіодному освітленню, яке працює за графіком

Скоротіть витрати на обслуговування завдяки сервісному ярлику
(унікальному QR-коду, що допоможе швидко ідентифікувати несправний світильник)

Створюйте вражаючі гнучкі світлові ефекти без зайвих витрат і шкоди для довкілля

Вражайте місцевих жителів

Підсвічуйте дорогу за допомогою візуальних вказівників


Добре освітлені громадські простори сприяють підвищенню безпеки й комфорту
 людей

Пожвавте громадські місця динамічними світовими інсталяціями, світловими шоу та особливими заходами

Гнучкий дизайн

Сприяйте переосмисленню громадських просторів, додавши в них унікальні риси й освітлення, яке завжди залишатиметься актуальним

Збережіть красу нічного неба та захищайте кажанів завдяки спеціальним схемам освітлення
 

Підходить і для проєктів модернізації, і для нових проєктів

ck diverge

Докладніше про динамічне освітлення

Створіть надихаюче унікальне видовище для парків і площ, поєднуючи світильники Philips із динамічним і кольоровим архітектурним освітленням від Color Kinetics.

значок interact landmark

Докладніше про мережеве освітлення

Interact Landmark – це мережеве програмне забезпечення, яке дає можливість створити архітектурне освітлення мостів, пам’ятників і фасадів будівель та приєднати їх до Інтернету речей. Ми спрощуємо моніторинг і керування освітлювальними структурами, щоб захистити ваші інвестиції, запускати світлові шоу з будь-якого місця, привертаючи увагу людей, а також відстежувати, оцінювати та аналізувати їхній вплив на відвідувачів.

interact city

Докладніше про мережеве освітлення для міст

Як зробити місто розумнішим і комфортнішим для життя? Програмне забезпечення Interact City можна поєднати з мережевим світлодіодним освітленням. Так ви отримаєте надійну інфраструктуру для покращення муніципальних послуг, створення привабливих громадських просторів, підвищення безпеки жителів і взаємодії з ними, а також поліпшите імідж міста, щоб містяни ним пишалися. Interact City також скорочує витрати на електроенергію та підвищує ефективність, тому ви зможете реінвестувати заощадження в нові проєкти "розумного міста".

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Проєкти

Вуличне освітлення в місті Ніукооп

Ми допомогли місту Ніукооп підібрати для вуличних ліхтарів колір та довжину хвилі, які не потурбують популяцію кажанів та інших представників дикої природи

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.