Безпечно, енергоефективно та з турботою про довкілля

Краще освітлення – кращі результати

Щоб утримувати позиції в бізнесі, необхідно прискіпливо перевіряти всі витрати. Оскільки на освітлення інколи припадає до 80% усіх витрат на енергоспоживання складу, воно має бути максимально енергоефективним і рентабельним. Тривалий термін експлуатації та енергоефективність світлодіодного освітлення Philips можуть стати вирішальним фактором, який разюче змінить ваші експлуатаційні витрати. Використовуючи таке освітлення, ви зменшите кількість і час простоїв, скоротите енергоспоживання, покращите безпеку на робочому місці та піднімете рентабельність. Крім того, ви можете підключити свою будівлю до Інтернету речей за допомогою наших мережевих світильників у поєднанні з Interact Industry, що дозволяє використовувати силу інтелектуальних технологій.

Зменшення витрат

Знизьте сукупні експлуатаційні витрати за допомогою довговічних світлодіодних світильників

Зменште витрати на споживання енергії


Оптимізуйте проєкт освітлення з різноманітними світловими потоками й променями

Подбайте про безпеку й охорону праці

Дотримуйтеся національних і міжнародних стандартів безпеки


Створіть безпечні умови праці завдяки хорошому освітленню приміщень

Подбайте про здоров’я та самопочуття працівників завдяки якісному світлодіодному освітленню

Сталий розвиток

Зменште викиди парникових газів завдяки зниженню енергоспоживання


Зведіть негативний вплив на довкілля до мінімуму завдяки підвищенню продуктивності й скороченню кількості відходів

Дотримуйтеся національних і міжнародних законів щодо енергетики й охорони довкілля

Ознайомтеся з можливостями

Для складів і виробничих приміщень із середньою чи високою стелею

Склади й логістичні приміщення

Для приміщень, що відповідають стандартам HACCP, і чистих приміщень

Стелажі промислових складів

Докладніше про мережеве освітлення

Хочете обладнати інтелектуальне складське приміщення або об’єкт виробництва? Interact Industry підтримує мережеве освітлення та слугує платформою для інновацій, завдяки якій ви можете оптимізувати ефективність, покращити енергозбереження, а також підвищити продуктивність праці та рівень безпеки. Наш пакет програмного забезпечення для керування освітленням та програм з додатковими функціями підвищує цінність мережевого освітлення завдяки аналітиці й даним, а централізоване керування освітленням дає змогу зменшити операційні витрати, відстежувати дотримання нормативних вимог і заздалегідь планувати технічне обслуговування. Більше не доведеться працювати навмання. Приймайте рішення на основі даних, отриманих у реальному часі.

Послуги з освітлення

Послуги з освітлення від компанії Signify. Ми подбаємо про ваше освітлення, поки ви дбаєте про свій бізнес. Дізнайтеся більше про ці послуги на сайті нашої компанії.

Професійні послуги

Пропонуючи індивідуальну підтримку із самого початку, ми прагнемо поєднати ваші амбіції з нашими знаннями, щоб запропонувати найкраще рішення для вас і підвищити цінність вашого бізнесу.

Регулярне обслуговування

Ваш бізнес заслуговує на довговічне освітлення. Наша служба підтримки допоможе надовго зберегти вашу систему освітлення в робочому стані, попереджаючи виникнення проблем і надаючи віддалену допомогу.

Послуги дистанційного керування

Ми створюємо рішення з освітлення, адаптовані до потреб вашого бізнесу та з чітким набором ключових показників ефективності.

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Випромінювання УФ-C є відомим дезінфікувальним засобом для повітря, води та поверхонь. Щоб гарантувати ефективність і правильне використання, ми надаємо послуги із застосуванням УФ-С для проектування, планування, установлення, експлуатації та обслуговування рішень.

Проєкти

Завод

Економія електроенергії на 42% і покращення умов праці співробітників завдяки переходу на Pacific LED.

Дубайський департамент електро- та водопостачання

Електростанції DEWA заощадили 68% електроенергії, модернізувавши свої приміщення за допомогою світлодіодного освітлення Philips.

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.