Модернізація системи освітлення

Завод Philips у місті Піла, Польща

Завод Philips у місті Піла, Польща

Економія електроенергії на 42% і покращення умов праці співробітників завдяки переходу на Pacific LED!

Завод Philips у місті Піла, Польща
Діяльність Signify Lighting Poland у складі міжнародних структур концерну означає, що якщо ми хочемо бути прикладом для інших організацій, то маємо довести свою здатність не тільки випускати високоякісні вироби, але й ефективно керувати витратами.
Марек Хузаревич, генеральний директор Philips lighting Poland SA
Завод Philips у місті Піла, Польща

Назустріч побажанням покупців

Метою модернізації було підвищення ефективності роботи заводу, що дало не тільки відчутні фінансові вигоди, пов’язані з його функціонуванням, але й покращення умов праці співробітників.

Правильне освітлення

У новій системі освітлення використовувалися світильники Pacific LED WT460C, якими замінили попередні традиційні рішення. Якість нових виробів та їхня висока ефективність дають змогу працювати 24 години 49 тижнів на рік без технологічних простоїв. Порівняння нових світильників із попередніми доводить, що теперішнє рішення забезпечує економію на рівні 58% порівняно зі споживанням електроенергії минулим поколінням світильників. Крім того, світильники Pacific LED WT460C використовувалися для покращення якості освітлення окремих робочих місць.

Оцінка окупності охоплює всього 2 роки. Реалізований проєкт передбачає не тільки фінансові вигоди, але й позитивний вплив на довкілля завдяки зменшенню викидів CO2 в атмосферу.

Нові світильники змогли зменшити несприятливі для людського ока ефекти засліплення, одночасно збільшуючи інтенсивність освітлення та уніфікуючи колірну температуру світла.

Пов’язані проєкти