Яскраве та екологічно стале світлодіодне освітлення для електростанцій

Електростанції DEWA, Дубай, Об’єднані Арабські Емірати

Завдяки світлодіодним світильникам Philips електростанції DEWA і Etihad ESCO споживають на 14 ГВт/год електроенергії менше, що становить 68% річного споживання.

Наш партнер не просто надає продукцію. ESCO ділиться своїми експертними знаннями та гарантує, що ця продукція буде відповідати стандартам протягом усього терміну проєкту DEWA.
– Асіф Хан, заступник директора з виробництва, Etihad ESCO
Дубайський департамент електро- та водопостачання
Дубайський департамент електро- та водопостачання
Дубайський департамент електро- та водопостачання

Назустріч побажанням покупців

Метою модернізації електростанцій Департаменту електро- та водопостачання емірату Дубай (DEWA) було скоротити енергоспоживання та зробити забудову Дубая прикладом енергоефективності в регіоні й в усьому світі. DEWA було потрібно рішення, яке не лише забезпечувало б екологічне освітлення та енергоефективність, але й дало змогу провести модернізацію без переривання роботи електростанцій.

Правильне освітлення

Ми зосередилися на двох аспектах: виборі світлових рішень, які забезпечують комфортний рівень освітлення та дають змогу скоротити енергоспоживання, а також розробці екологічних рішень для електростанцій з довгим терміном служби. Крім цього, ми мали надати гарантії, що запропоновані рішення будуть відповідати всім вимогам.

Ми гарантували певні рівні освітлення у всіх областях застосування, а також зобов’язалися надавати технічне обслуговування всіх нових систем світлодіодного освітлення протягом п’яти років. Тому ми проводимо щорічні перевірки прожекторів і рівнів освітлення. Якщо певний прилад не відповідає заявленому рівню освітлення, ми налаштовуємо його. Якщо світильник виходить з ладу, він підлягає заміні. Наші спеціалісти з обслуговування постійно контролюють роботу системи й стежать за тим, щоб гарантовані рівні енергозбереження та освітлення забезпечувалися до завершення проєкту.

Послуги дистанційного керування

Ми швидко та доступно надаємо комплексні рішення, які майже не переривають робочий процес. Вам не доведеться співпрацювати з безліччю постачальників і підрядників. Якщо у вашому штаті вже є робоча група, яка буде працювати над проєктом, ми разом з нею реалізуємо всі плани.

Пов’язані проєкти