Академія освітлення Lighting Academy тепер у Signify

Зображення академії освітлення Lighting Academy

Навчальні матеріали з освітлення тепер доступні на сайті Signify

Академія освітлення Signify Lighting Academy пропонує низку навчальних матеріалів для тих, хто хоче розширити свої знання в галузі освітлення. Ми усуваємо розрив між передовими інноваціями в освітленні та практичними рішеннями, які потрібні професіоналам. Навчання є невід’ємною частиною цього процесу. Навчальні матеріали у сфері світлових рішень, як-от щомісячні вебінари та заходи з освітлення, підготовлені експертами та професіоналами світового класу. Процес самостійного навчання ще ніколи не був таким простим. Здобувайте нові знання щодня!

Дізнатися більше про академію освітлення Signify Lighting Academy

Дізнайтеся, що може запропонувати академія освітлення Signify Lighting Academy, щоб поглибити свої знання в світлотехнічній галузі. 

Вебінари з освітлення

Щомісяця ми даємо можливість усім бажаючим взяти участь у наших вебінарах і дізнатися про інновації в світлотехнічній галузі, як-от дезінфекція випромінюванням УФ-С та 3D-друк.

Наука освітлення

"Наука освітлення" – захоплююча книга для всіх, хто працює в області освітлення. Вона містить базові знання про світло й освітлення, його природу та поведінку.

Залишайтеся в курсі

Підпишіться на наші новини, щоб заздалегідь знати про майбутні вебінари, події, нові навчальні ресурси тощо.

Останні оновлення про наші майбутні заходи, конкурси та щомісячні вебінари доступні в наших соціальних мережах.