Неймовірна популярність світлодіодного освітлення в басейнах у Венендалі

Плавальні басейни у Венендалі, Нідерланди

Плавальні басейни у Венендалі, Нідерланди

Світлодіодне освітлення стало фантастичним проривом, покращивши оглядовість у спортивних басейнах у Венендалі.

Генк де Ман
Плавальні басейни De Vallei у Венендалі – це перший проєкт із обладнання басейнів світлодіодним освітленням, розробленим спеціально для використання в басейнах. Система має захисне покриття від корозії, яку можуть спричинити водяна пара, хлор, засоби для чищення тощо.
Генк де Ман, менеджер по роботі з клієнтами TechTron Group BV Philips, експерт зі світлодіодного освітлення з 2012 року
Gen2

Назустріч побажанням покупців

У старій системі освітлення лампи доводилося міняти раз на два роки. Для цього з басейну потрібно було зливати воду, що означало закриття та простій. Компанія шукала нову систему освітлення, яка була б не тільки гнучкою та динамічною з точки зору налаштування, але й енергоефективною та довговічною, щоб зменшити час простою до мінімуму.

Правильне освітлення

"Кілька років тому на одному з цих заходів ми зустрілися з представниками Sportservice Veenendaal", – каже Генк де Ман, менеджер по роботі з клієнтами TechTron, а також визнаний експерт Philips зі світлодіодного освітлення. 

"Одною з переваг нового світлодіодного освітлення є холодний колір і рівномірний розподіл світла, що зменшує відблиски на воді. Завдяки цьому персонал краще бачить, що відбувається в басейні", – каже Де Ман.

"Якщо раніше можна було тільки вмикати або вимикати освітлення, то тепер можливо змінювати його рівень. Залежно від активності в басейні рівень освітлення можна підвищити або зменшити. Це дає змогу заощаджувати на технічному обслуговуванні. Раніше лампи доводилося міняти раз на два роки, а для цього в басейні необхідно було зливати воду. З новою системою це не треба робити протягом перших 10 років".

Перші десять років не потрібно міняти освітлення

Перші десять років не потрібно міняти освітлення

Команда

Sportservice Veenendaal

Клієнт

Венендал, Нідерланди

Розташування

GentleSpace gen2

Виріб Philips

Пов’язані проєкти