Більше шансів на перемогу завдяки освітленню для дезінфекції випромінюванням УФ-С

ПСВ Ейндговен, Нідерланди

ПСВ Ейндговен

Ейндговен, Нідерланди

Багато спортивних клубів і асоціацій прагнуть забезпечити надійний захист від вірусів. Команда ПСВ Ейндговен з Ередивізі не виключення. Саме тому керівництво клубу вирішило встановити на різних спортивних об’єктах лампи Philips УФ-С для дезінфекції повітря у верхній частині приміщень.

ПСВ Ейндговен, Нідерланди
Здоров’я наших гравців надзвичайно важливе для нас. Стан здоров’я суттєво впливає на хід і результат матчів. Завдяки світильникам Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С ми можемо запропонувати нашим гравцям і гравцям суперників трохи більше захисту.
– Франс Янссен, комерційний директор ПСВ
ПСВ Ейндговен, Нідерланди

Назустріч побажанням покупців

Як і кожен великий футбольний клуб, ПСВ зацікавлений продовжувати проведення матчів і змагань. Але це є величезним викликом під час пандемії COVID-19, коли новий вірус здатний заразити велику кількість спортсменів і порушити хід змагань.

ПСВ Ейндговен, Нідерланди

Рішення з освітлення

Клуб ПСВ встановив 15 ламп Philips УФ-С для дезінфекції повітря у верхній частині приміщень на обох головних об’єктах. На стадіоні три світильники знаходяться в роздягальні господарів, ще три – в роздягальні гостей. На базі п’ять систем установлено в роздягальнях і ще чотири – в медичному кабінеті. Це все приміщення з високим ризиком зараження, оскільки гравці проводять у них відносно багато часу в безпосередній близькості один від одного.

Пов’язані проєкти