Підтримка безпеки клієнтів за допомогою випромінювання УФ-С

Коротко про світильники УФ-С у аквапарку Warszawianka

Аквапарк Warszawianka

Варшава, Польща

Аквапарк Warszawianka – це найпопулярніший спортивно-оздоровчий комплекс у Польщі. І безпеку в ньому підтримують світильники УФ-С від Philips.

Забезпечення додаткового рівня захисту та підтримка гарного самопочуття клієнтів є нашим пріоритетом.
– Даріуш Пастор, президент фонду Mokotowska Fundacja Warszawianka
Назустріч побажанням покупців аквапарку

Назустріч побажанням покупців

Аквапарк Warszawianka – найпопулярніший спортивно-оздоровчий комплекс у столиці Польщі. Комфорт і безпека відвідувачів є найвищим пріоритетом для власника, фонду Mokotowska Fundacja Warszawianka. Це особливо важливо в умовах пандемії коронавірусу, коли діють посилені гігієнічні рекомендації та правила для обмеження поширення COVID-19.

Безпечні розваги на воді

Для дотримання підвищених гігієнічних стандартів використовують найсучасніші дезінфекційні розчини. У роздягальнях на стелі встановлюють системи УФ-С для дезінфекції покриття у верхній частині приміщень, а рейкові світильники УФ-С використовують для дезінфекції поверхонь у спа-зоні. Постачання та встановлення обох видів світильників здійснює компанія Master Light Service (MLS), яка надає комплексні послуги з освітлення та працює на польському ринку з 2007 року. Працівники MLS пройшли професійну підготовку з монтажу й експлуатації систем дезінфекції випромінюванням УФ-С.

Пов’язані проєкти