Перший тренажерний зал у Нідерландах зі світильниками УФ-С для дезінфекції повітря

’t Klaslokaal

’t Klaslokaal

Блумендал, Нідерланди

Після встановлення ламп Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С повітря у верхній частині приміщення ’t Klaslokaal став першим тренажерним залом у Нідерландах, де дезінфікується повітря.

У нашому тренажерному залі дотримуються всі правила щодо гігієни та дистанціювання відповідно до стандарту RIVM1. Я переконаний, що лампи УФ-С роблять вагомий внесок у дезінфекцію повітря у верхній частині приміщення тренажерного залу. Ми першими в Нідерландах впровадили цю технологію, щоб клієнти займалися в дезінфікованому приміщенні. Я вважаю, що аерозольний шлях зараження становить велику проблему, тому хочу бути в авангарді, бути частиною рішення. Якщо станеться друга хвиля, ми будемо до неї готові.¹
– Тобі Тіммерс, власник ’t Klaslokaal ¹Національний інститут охорони здоров’я та довкілля в Нідерландах
Стельові світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С повітря у верхній частині приміщення в t’ Klaslokaal

Назустріч побажанням покупців

’t Klaslokaal – це спортивна школа в Блумендалі, Нідерланди. Коли розпочалася пандемія COVID-19 і було оголошено карантин, власник Тобі Тіммерс мав швидко адаптуватися й знайти нові способи уникнути банкрутства. Незважаючи на всі зусилля та корективи (уроки аеробіки в Zoom і тренування на автостоянці), бізнес страждав. Йому довелося закрити жіночий тренажерний зал і пристосовуватися.

Перший тренажерний зал у Нідерландах із використанням УФ-С для дезінфекції повітря в приміщеннях для тренувань

Правильне освітлення

Як справжній підприємець, Тіммерс знайшов шлях і розробив нову концепцію: дезінфікований тренажерний зал, який дає змогу дотримуватися дистанції 1,5 м, не турбуючись, що знаходишся занадто близько до інших людей у приміщенні, де може поширюватися вірус. Окрім чудової вентиляції, він встановив на стелях у тренажерному залі чотири пристрої Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С повітря у верхніх частинах приміщень.

Стельові світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С повітря у верхній частині приміщень

Промені УФ-С діють на рівні пристрою та вище й забезпечують тиху дезінфекцію великого об’єму повітря у верхній частині приміщення, не перешкоджаючи діяльності під пристроєм. У комплект входять 4 лампи Philips PL-S TUV по 9 Вт. Було доведено, що світло УФ-С ефективно знищує патогенні мікроорганізми, на яких проводилися випробування.1

1Н. Дж. Рід. The history of ultraviolet germicidal irradiation for air disinfection. Public Health Reports January-February – 125(1):15–27, 2010 г.

Пов’язані проєкти

Стайня Борн Хілл і дезінфекція випромінюванням УФ-С

Дізнайтеся, як освітлення для дезінфекції випромінюванням УФ-С від Philips допомагає зіркам кінного спорту підтримувати безпеку та гігієну в стайні Борн Хілл.

Аквапарк Warszawianka

Комфорт і безпека відвідувачів – це найвищий пріоритет в аквапарку Warszawianka, особливо під час пандемії коронавірусу.

Плавальні басейни у Венендалі

Дізнайтеся, як установка світлодіодного освітлення Philips у хлорованих басейнах у Венендалі зменшує час простою та підвищує безпеку.