Стайня Борн Хілл створила безпечне середовище за допомогою опромінювання УФ-С

Інформація про стайню Борн Хілл

Стайня Борн Хілл

Горшам, Велика Британія

У стайні Борн Хілл, в якій утримують одних із найсильніших і найздоровіших скакових коней, установили освітлення УФ-С від Philips для захисту їх від хвороб, викликаних вірусами та мікроорганізмами.

Велика Британія по праву є всесвітнім центром із розведення коней. У 2017 році аналітики PwC підрахували, що розведення чистокровних тварин у Великій Британії принесло в економіку 425 мільйонів фунтів стерлінгів і забезпечило зайнятість для 19 000 працівників.
– Роланд Стендлі, стайня Борн Хілл
Назустріч побажанням покупців: Борн Хілл

Назустріч побажанням покупців

Як і всі тварини, коні стикаються з низкою загроз від вірусів та інших мікроорганізмів. Коли виникає ризик захворювання, їх потрібно тримати в ізоляції та не залучати до участі в скачках. Нещодавно спалах кінського герпесу (EHV-1) призвів до блокування майже 4000 коней у базі даних Federation Equine International і припинення міжнародних змагань у 12 європейських країнах. Це сталося після великого спалаху кінського грипу, який може мати серйозні наслідки для коней та їхніх власників.

Рішення для стайні Борн Хілл

Система освітлення з випромінюванням УФ-С

Пристрої Philips випромінюють УФ-С, щоб деактивувати мікроорганізми та зробити їх нешкідливими для людей і тварин. Після консультації в стайні Борн Хілл було встановлено 22 настінні світильники для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхньої частини приміщень.

Пристрої створюють контрольовану зону УФ-С у верхній частині коридору стайні. Повітря безперервно знезаражується, проходячи через зону УФ-С за допомогою природної конвекції, у той час як щоденна діяльність внизу триває. Система була ретельно спроєктована, щоб коні та персонал не піддавалися надмірному впливу випромінювання УФ-С.

Пов’язані проєкти

Аквапарк Warszawianka

Комфорт і безпека відвідувачів – це найвищий пріоритет в аквапарку Warszawianka, особливо під час пандемії коронавірусу.

Плавальні басейни у Венендалі

Дізнайтеся, як установка світлодіодного освітлення Philips у хлорованих басейнах у Венендалі зменшує час простою та підвищує безпеку.