Захист здоров’я найкращих регбістів завдяки освітленню для дезінфекції випромінюванням УФ-С

інформація про harlequins

Harlequins

Твікенхем, Великобританія

Щоб забезпечити регбістам додатковий захист, англійський регбійний клуб Harlequins, який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Англії з регбі, установив на своєму знаменитому "домашньому" стадіоні Twickenham Stoop рішення Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С.

Компанія Signify – це дуже надійний партнер і справжній лідер у галузі. Ми пишаємося тим, що стали першою професійною спортивною командою у Великобританії, яка використовує технологію освітлення для дезінфекції випромінюванням УФ-С. Ми вважаємо, що в майбутньому такі системи будуть широко використовуватися в галузі спортивних та розважальних заходів.
Лорі Далрімпл, генеральний директор, Harlequins
Назустріч побажанням покупців harlequins

Назустріч побажанням покупців

Спортсмени всього світу завжди прагнуть бути в найкращій формі. Провідні клуби роблять все можливе, щоб захистити найцінніших елітних гравців.

Англійський регбійний клуб Harlequins, який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Англії з регбі, вважає головним завданням турботу про здоров’я та підтримання відмінної фізичної форми гравців своєї першої команди. Клуб робить усе можливе, щоб захистити гравців від COVID-19, а також будь-яких загроз у майбутньому.

Рішення для Harlequins

Система освітлення з випромінюванням УФ-С

У барі Honors клубу було встановлено 11 пристроїв Philips для дезінфекції верхніх шарів повітря випромінюванням УФ-С. Зазвичай це приміщення для власників сезонних квитків, але зараз воно використовується як роздягальня для гравців клубу. 

Нові заходи безпеки вже доступні для гравців, а зона учасників програми готова до прийому власників сезонних квитків, коли стадіон відчинить двері давнім фанатам Harlequins.

Світильники для дезінфекції верхніх шарів повітря випромінюванням УФ-С працюють безперервно. Завдяки природній конвекції повітря піднімається у верхню частину приміщення. Після дезінфекції світильниками воно опускається та змішується з нижніми шарами повітря в барі Honours.

Пов’язані проєкти

Стайня Борн Хілл і дезінфекція випромінюванням УФ-С

Дізнайтеся, як освітлення для дезінфекції випромінюванням УФ-С від Philips допомагає зіркам кінного спорту підтримувати безпеку та гігієну в стайні Борн Хілл.

Аквапарк Warszawianka

Комфорт і безпека відвідувачів – це найвищий пріоритет в аквапарку Warszawianka, особливо під час пандемії коронавірусу.

Плавальні басейни у Венендалі

Дізнайтеся, як установка світлодіодного освітлення Philips у хлорованих басейнах у Венендалі зменшує час простою та підвищує безпеку.