Шеф-кухар готує їжу без комах

Пастки для комах

Якщо ваша компанія працює в галузі харчових продуктів і напоїв, дуже важливо дотримуватися вимог стандартів гігієни та безпеки, щоб берегти свою репутацію. Для цього необхідно прибрати мух і комах із кухонь і ресторанів. Найефективніший і найгігієнічніший спосіб зробити це – установити спеціальну інсектицидну систему.

Лампи Philips Actinic BL призначені для використання на виробництвах продуктів харчування та напоїв. Їхнє УФ-випромінювання точної довжини приваблює комах, які потрапляють у пастку та знищуються.

Ці лампи вважаються найкращими у своєму класі за надійністю. Вони створюють потужне й стабільне випромінювання УФ-А, яке перевершує показники інших доступних на ринку ламп, таким чином забезпечуючи ефективність електронних пасток для комах.

Лампи для пасток для комах

Переваги УФ-ламп Philips

Надійне випромінювання УФ-А

Наші лампи Actinic BL мають унікальне покриття, яке забезпечує повільне ослаблення випромінювання УФ-А, що забезпечує ефективний відлов комах протягом тривалого часу.

Лампи найвищої якості

Для обробки електродів і дозування емітера використовуються новітні автоматизовані виробничі лінії. Усі лампи перевіряються на відповідність нашим вимогам, щоб забезпечити стабільну якість.

Перевірка часом

35-річний досвід розробки та виробництва УФ-ламп. 

Чим я можу допомогти?

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо ламп для інсектицидних пасток, зверніться до місцевого представника Philips Special Lighting.

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік

Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.