Підтримка міжнародних екологічних ініціатив

Офіси Bosch освітлюються Philips

Bosch, Німеччина

Дізнайтеся, як компанія Bosch використовує освітлення офісів для створення продуктивної атмосфери та заощадження електроенергії.

Як провідна інноваційна компанія в декількох галузях, ми встановлюємо високі стандарти для продукції сторонніх виробників. Саме тому ми вибрали нові світлодіодні світильники CoreLine, які відповідають нашим суворим стандартам щодо якості світла та економічної ефективності.
Гюнтер Обвізер, голова відділу організації виробництва Robert Bosch GmbH, завод у Мюнхені
Відкритий офісний простір Bosch у Німеччині з освітленням Philips

Назустріч побажанням покупців

Компанія Bosch творить історію. Уже 125 років назва компанії є синонімом інноваційних винаходів і технологій майбутнього. Сьогодні німецький бренд приділяє велику увагу захисту довкілля та підтримці суспільних програм. У рамках модернізації офісів мюнхенської фабрики Bosch компанія шукала глобальне рішення з освітлення.

Правильне освітлення

Компанія Bosch потребувала високоефективного офісного освітлення. Нова система мала добре інтегруватися в архітектуру приміщень і суттєво зменшити витрати на електроенергію та обслуговування з мінімальними інвестиціями. Крім того, система освітлення мала бути простою в керуванні й забезпечувати комфорт працівників.

Компанія Philips запустила пілотний проєкт для демонстрації переваг світлодіодних рішень. Вбудовані світлодіодні світильники Coreline Recessed забезпечили приємне освітлення відкритого офісного простору й окремих кабінетів площею 240 кв. м. Освітлення чудово доповнює архітектуру будівлі, не сліпить очі й допомагає працівникам концентруватися на своїх завданнях.

Керування освітленням здійснюється за допомогою багатофункціональних датчиків OccuSwitch DALI. Датчики автоматично вмикають освітлення та зменшують яскравість світла у відкритому офісному просторі із врахуванням присутності в приміщенні людей та інтенсивності денного світла. Це забезпечує додаткову економію, тому що світло вмикається тільки тоді, коли потрібно, і тільки там, де потрібно. Інтелектуальні рішення, довготривалий ефект.

Завдяки новим системам офісного освітлення вдалося знизити електроспоживання на 52%. Шляхом оптимального використання денного освітлення можна заощаджувати до 72% енергії. За п’ять років загальна економія перевищить 15 000 євро або 126 євро на місяць, а щорічні викиди CO2 скоротяться щонайменше на 8 тон.

Допомагає колегам зосередитись

Допомагає колегам зосередитись

Команда

Robert Bosch GmbH, Gasoline Systems

Клієнт

Гюнтер Обвізер, Robert Bosch GmbH

Відділ організації виробництва

Мартін Старк, Дірк Зейферт

Signify

Пов’язані проєкти