SpaceWise

Модернізуйте своє робоче місце за допомогою бездротової системи освітлення

Візьміть освітлення під контроль

SpaceWise – це проста у використанні гнучка бездротова система освітлення, яка дає змогу:

  • створити настроювані світлові зони в офісі;  
  • досягти значної економії завдяки світлодіодній технології та різним варіантам регулювання яскравості;
  • підвищити комфорт співробітників завдяки якісному та персоналізованому освітленню.
Енергоефективне освітлення з датчиками присутності скорочує витрати на енергію

Короткий огляд переваг системи SpaceWise

Економія енергії та зменшення витрат

Світлодіодні світильники та вбудовані датчики скорочують енергоспоживання на 70%. З автоматичним регулюванням яскравості ви будете платити лише за те освітлення, яке працює тільки коли воно потрібне.

Візуальний комфорт

Встановлюйте рівні освітлення, які допоможуть співробітникам почуватися щасливіше та безпечніше, а також ефективно виконувати свою роботу.

Простий монтаж

Налаштування типу plug-and-play спрощує установку, а завдяки своїй автономності система не потребує мережі, комп’ютера або люксметра.

Гнучкість

Програма для настроювання від Philips забезпечує повну гнучкість: ви можете легко змінювати шаблони конфігурації датчиків, а також перенастроювати світильники та їх групи відповідно до вимог.

Захист планети та підвищення вартості активів

Екологічно стала технологія світлодіодного освітлення допоможе вам не лише подбати про довкілля. Завдяки їй ви виконаєте нормативні вимоги та пройдете сертифікацію Green Building Certification.

Принцип роботи SpaceWise

Система SpaceWise відстежує час перебування людей у зоні освітлення. Завдяки цій функції ви можете створити настроювані зони освітлення в офісі з відкритим плануванням.

Комплект SpaceWise

У простий комплект SpaceWise входить довговічне, якісне та привабливе світлодіодне освітлення, універсальні бездротові контролери та проста у використанні програма для пусконалагоджувальних робіт.

Невід’ємна частина цього комплекту – лінійка світлодіодних світильників SlimBlend. Вони забезпечать якісне освітлення та прикрасять ваше робоче середовище своїм привабливим дизайном. У кожний світильник вбудовано датчик денного світла, який передає інформацію про присутність людей по бездротовій мережі. Якщо на робочому місці є співробітники, датчик установить оптимальний рівень освітлення, щоб очам було комфортно.

Лінійка світильників SlimBlend

Бездротові вимикачі

Зручно налаштовуйте освітлення за допомогою програми для пусконалагоджувальних робіт.

Програма для пусконалагоджувальних робіт

Послуги для системи SpaceWise

Регулярне обслуговування

Регулярне обслуговування

Захистіть свої інвестиції в офісне освітлення за допомогою індивідуального пакету послуг Philips lighting, який забезпечує стабільно високу ефективність і безперебійність роботи.

Зв’язатися

Зверніться до нашого місцевого контакт-центру, якщо у вас виникли будь-які питання.

Файли

Дізнайтеся більше про системи освітлення для вашої будівлі

Interact Office

Interact Office

Інтелектуальне офісне освітлення, роботу якого забезпечують програми керування Interact Office, може суттєво підвищити ефективність офісних будівель, водночас пропонуючи мешканцям більш комфортне середовище для продуктивної праці. 

Детальніше про освітлення для...