Створіть власний світловий почерк за допомогою LED-відтінків

Сучасне й модне освітлення в магазині

Створіть незабутнє враження від свого магазину та колекції модного одягу за допомогою LED-відтінків Philips. Дізнайтеся про неповторне світлове рішення, яке підкреслює переваги кожного товару та кожної сфери застосування. Так білі речі здаються яскравішими, чорні виглядають чорнішими, без кольорових відтінків, інші кольори стають соковитішими, а у деніма чітко виділяється його фактура. LED-відтінки створюють вражаючий ефект, характерний для магазину, з якого не хочеться йти.

Спробуйте LED-відтінки на смак

Дізнайтеся, як вибір правильних LED-відтінків для вашої колекції створює правильне враження й підкреслює ваш фірмовий стиль.

Який відтінок у вашого бренду?

Standard 930

Використовуйте теплі кольори та м’які білі відтінки, щоб створити спокійну привітну атмосферу, і дізнайтеся, як можна поєднати творчість і заощадливість.

Premium White

Новий тренд освітлення в модних бутиках, що підкреслює білі відтінки за допомогою передових технологій на ринку, проте дає змогу заощаджувати електроенергію.

CrispWhite

Додайте драматизму своїй вітрині. Підкресліть білі відтінки, додайте контрасту чорним і створіть ефект справжнього мерехтіння, зберігаючи теплі кольори шкіри.

Premium Color

Підвищте контраст між кольоровими й білими відтінками та досягайте нових глибин кольору, щоб створити для покупців незабутні враження. Це не вплине на фонове освітлення та заощаджуватиме електроенергію.

Denim

Підкреслюйте контраст між кольоровою джинсовою тканиною (навіть вибіленою) і блідими матеріалами, не впливаючи на загальну атмосферу магазину.

Кольоропередача

Кольоропередача та насиченість кольорів

Колір грає важливу роль у світі моди. Для опису того, як сприймаються кольори при освітленні різними джерелами світла, використовується коефіцієнт передачі кольору (CRI). Однак CRI не містить інформації про насиченість кольору. Для того самого значення CRI колір може сприйматися й недостатньо насиченим, і надмірно насиченим. На зображенні праворуч це чітко показано на прикладі CRI 70: таке значення може відповідати екстремальній насиченості або недостатній насиченості кольору футболки. Тому, щоб не виникало таких ситуацій, ми розробили LED-відтінки Philips, і тепер ваші колекції будуть представлені у найвигіднішому світлі, яке створює відповідне враження.

У колекції Джефа Монтеса лондонських дизайнерів і модників вразили тканини, які чарівно взаємодіють зі світлодіодним світлом CrispWhite.

Колекцію Монтеса спеціально розроблено для Philips lighting, щоб ефектно та переконливо продемонструвати можливості білого світлодіодного освітлення для крамниць.

Протягом усієї кар’єри Монтеса зачаровували легкі матеріали з пам’яттю форми та відблиски світла на різних поверхнях. Перед створенням колекції він вивчав, як світло взаємодіє з його моделями. На створення колекції Illuminosa & Velero Монтеса надихнуло інноваційне рішення Philips CrispWhite. Використовуючи такі матеріали, як скловолокно та нейлон, він показав приголомшливу гру світла на своїх убраннях.

"Світло відіграє важливу роль у створенні моїх колекцій, а біле світло надзвичайно важливе для досягнення потрібного ефекту, – розказав голландський дизайнер-модельєр Джеф Монтес. – Біле світлодіодне світло Philips CrispWhite створює цікаві відблиски на матеріалі, чітко промальовуючи всі лінії одягу".

Вперше колекцію було представлено у флагманському магазині House of Fraser на Оксфорд-стрит у Лондоні, а в березні вона демонструватиметься на виставці Lighting and Building у Франкфурті. House of Fraser вибрав CrispWhite для освітлення міжнародної мережі магазинів, до якої вже входять п’ять британських бутиків, а згодом приєднаються нові крамниці в Китаї.

Джеф Монтес
Колекція Джефа Монтеса
Яскраво підсвічений фасад магазину

Interact Retail

Освітлення крамниці. Воно повсюди. А що, якби воно могло ще й підтримувати технології для підвищення ефективності, покращувати враження покупців від крамниці та збирати дані для глибинної аналітики роздрібної торгівлі? Interact Retail завдяки можливостям мережевого світлодіодного освітлення дає вам змогу робити все це та ще більше! Створюйте видовищні та гнучкі простори роздрібної торгівлі, активуйте певні поведінки покупців шляхом зонування та утворення шарів освітлення, надсилайте покупцям пропозиції, залежні від їх місцезнаходження, на смартфони із встановленою програмою вашої крамниці. От це – справжня інтелектуальна торгівля.

Хочете дізнатись більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до місцевого контакт-центру.

Файли