Безпека понад усе

Повітряна зона

Повітряна зона аеропорту – це місце, де потрібно працювати безпечно та ефективно. Освітлення має бути достатньо яскравим, щоб персонал міг виконувати свою роботу, але не настільки, щоб сліпити очі й завдавати незручностей.

Докладніше про освітлення терміналів

Перони

Територія, на якій літаки розвантажуються чи беруть на борт вантажі, пасажирів і багаж, має добре освітлюватися, щоб забезпечити ефективне виконання важливих і відповідальних операцій, як-от заправка літака чи перевірка безпеки.

Яскраве біле світло допомагає персоналу ефективно працювати з багажем і бортовим харчуванням, заправляти літак і реєструвати інформацію. До того ж пасажири, які очікують біля виходу на посадку, можуть на власні очі переконатися, що під час підготовки до польоту дотримуються всіх заходів безпеки.

Ангари

Ангари

Техперсонал має виконувати невидиму пасажирам повсякденну роботу з технічного обслуговування. Щоб вона була продуктивною й ефективною, необхідне правильне освітлення. Яскраве біле світло не тільки покращує видимість, але й допомагає тим, хто працює допізна, залишатись уважними й зосередженими. Це зводить можливість збоїв до мінімуму та покращує показники безпеки аеропорту.

Освітлення складу Національного розподільчого центру Королівської поштової служби

Логістика

Зони вантажно-розвантажувальних робіт мають бути абсолютно безпечними. Рівномірне спрямоване біле світлодіодне освітлення не залишає тіней і темних ділянок, на яких можуть траплятися нещасні випадки. Наші гнучкі та прості у використанні системи дають змогу забезпечити належний рівень освітлення саме там і тоді, де й коли це потрібно, підвищуючи ефективність і якість роботи. У співпраці з вами ми створимо зручну повнофункціональну систему освітлення для будь-яких потреб за останнім словом техніки.

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.