Любитель або професіонал?

Справжні професіонали, реальні історії

Ви не просто майстер на всі руки, ви справжній професіонал. На вас розраховують, коли треба зробити роботу. Коли потрібен спеціаліст, який добре планує, швидко виконує завдання та працює ефективно. Справжні професіонали використовують світлотехніку Philips.

Генк де Ман

Менеджер по роботі з клієнтами

TechTron, Венендал
Нідерланди

У сфері монтажу постійний цейтнот – потрібно дотримуватися термінів проєктів і робити все швидко. Ми маємо робити все як слід із першої спроби. Для цього нам треба бути впевненими у своїх постачальниках. Довіра – основа нашого бізнесу!

Тоні Карісімо

Підрядник із електромонтажу

Caro Electric Inc, Марлборо
США

Робота та особисте життя повністю переплітаються – ось що означає бути незалежним підрядником з електромонтажу. Наприкінці довгого дня важливі навіть дрібниці. Я пішов шляхом свого батька, навчився керувати світлом. і тепер запалюю вогні з першої спроби.

Деніс Заґо

Професійний установник

Zago S.r.l Elettricista 
Італія 

Електромонтаж – це наш сімейний бізнес. Його заснував ще мій батько. Я ціную час, проведений із сім’єю, тому завжди ретельно виконую роботу, щоб не доводилося повертатися та виправляти помилки. Зараз прибутковість у нашій галузі не дуже висока, тому ми завжди маємо бути впевненими в якості підібраних компонентів освітлення.

Станьте спеціалістом з освітлення

Освітня платформа Signify Lighting Academy пропонує всі актуальні навчальні ресурси, більшість із яких включає тести для оцінювання (сертифікаційні матеріали). Перегляньте останні курси, які допоможуть вам стати сертифікованим установником інтелектуального освітлення.

Комерційне навчання

Цей курс присвячено можливостям і перевагам автономної версії та версії з підключенням до шлюзу. Якщо ви хочете розібратися в тонкощах Інтернету речей (IoT), зв’яжіться з торговим представником Signify та отримайте доступ до курсу, сконцентрованого на цій версії.

Технічне навчання

У цьому курсі ви в деталях дізнаєтеся, як розпочати роботу з додатком і налаштувати різноманітні базові й розширені функції.

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Є запитання? Зв’яжіться з нами прямо зараз.

Докладніше

Світлодіодне освітлення

Наша мета – сприяти розвитку вашого бізнесу. Ось чому ми пропонуємо повний асортимент світлодіодних ламп і світильників, а також підтримуємо вас зручними завантаженнями, інструментами та порадами щодо встановлення.

Установки

Є запитання щодо монтажу? Перегляньте наші відео по установці світильників і світлодіодних трубок CoreLine.