Стагнація чи інновація?

Освітлення шляху до яскравішого робочого місця

Люди. Від них залежить ваш бізнес. Ваше освітлення може надихнути їх робити більше і почуватися на роботі краще.

Мережеве освітлення дає змогу підключати світлодіодні світильники з вбудованими датчиками до прикладного програмного забезпечення, що відкриває безліч нових можливостей. Воно вже зарекомендувало себе у великих корпораціях, а тепер стало доступним для малого та середнього бізнесу, де кількість точок світла не перевищує 200.

Нова система Interact Pro – це економічне бездротове рішення для кожного етапу впровадження розумного освітлення у ваших клієнтів з малого та середнього бізнесу. Система має три рівні. Кожен рівень забезпечує найкраще рішення для поточних потреб клієнта, яке повністю масштабується. Завдяки цьому освітлення можна легко оновити з розумного на дуже розумне, якщо бізнес-вимоги змінюються.

Офіс для кінцевих користувачів Philips 2018 Interact Installer

Мережеве освітлення починається з Interact Pro

Система Interact Pro легко встановлюється та не потребує окремих антен, радіомодулів або сигнальних кабелів. Насолоджуйтесь швидким налаштуванням за допомогою інтуїтивно зрозумілої програми Interact Pro. Скористайтеся шансом стати довіреним консультантом свого клієнта, надаючи ефективне обслуговування після встановлення, можливе завдяки безцінним даним із панелі керування Interact Pro.

Усе, що вам потрібно: Interact Ready

Безлад у дротах або бездротове з’єднання?

Підготували, налаштували, установили. Це так просто з нашим підключенням.

Надповільно чи надефективно?

Безпосередня проста заміна звичайного освітлення без проблем із сумісністю.

Ніде чи скрізь?

Ми пропонуємо лампи та світильники Interact Ready для різних застосувань. Вони працюють всюди.

Згадуєте буле чи плануєте нове?

Усі світильники Interact Ready з коробки працюють із панеллю керування та програмою Interact Pro.

Станьте спеціалістом з освітлення

Освітня платформа Signify Lighting Academy пропонує всі актуальні навчальні ресурси, більшість із яких включає тести для оцінювання (сертифікаційні матеріали). Перегляньте останні курси, які допоможуть вам стати сертифікованим установником інтелектуального освітлення.

Комерційне навчання

Цей курс присвячено можливостям і перевагам автономної версії та версії з підключенням до шлюзу. Якщо ви хочете розібратися в тонкощах Інтернету речей (IoT), зв’яжіться з торговим представником Signify та отримайте доступ до курсу, сконцентрованого на цій версії.

Технічне навчання

У цьому курсі ви в деталях дізнаєтеся, як розпочати роботу з додатком і налаштувати різноманітні базові й розширені функції.

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Є запитання? Зв’яжіться з нами прямо зараз.