Вимкнути чи показати?

Світлодіодна лампа для будь-якого застосування

Створити ідеальну атмосферу для будь-якої кімнати та будь-якої події ще ніколи не було так просто. Philips lighting представляє цілу низку декоративних світлодіодних ламп, у яких стильний вигляд поєднується з невимушеною функціональністю. Завдяки інноваційній технології Philips ExpertColor, розробленій для забезпечення виняткової якості світла та високої стабільності кольору, ці лампи змінюють "настрій" будь-якого інтер’єру. В лампах Philips DimTone можна зменшувати рівень освітлення до теплих відтінків традиційних ламп, а також змінювати функціональне освітлення на м’яке світло для створення затишної атмосфери.

Стильний дизайн

Декоративні світлодіодні лампочки Philips пропонують дизайнерське рішення для будь-якого стилю. Від індустріального шику до сучасної вишуканості – створити ідеальну атмосферу ще ніколи не було так просто.

Якість світла

Ідеальний індекс кольоропередачі, чудова насиченість кольорів у всіх лампах і плавне регулювання яскравості без мерехтіння забезпечують надзвичайно комфортне освітлення в будь-якому середовищі. 

Різноманітне портфоліо

Від готелів і ресторанів до крамниць і конференц-залів – широкий асортимент декоративних світлодіодних ламп Philips пропонує світлове рішення для будь-якого стилю та функціоналу.

Створіть ідеальну атмосферу для будь-якого заходу в будь-якому приміщенні за допомогою декоративних світлодіодних ламп.

Наша перша світлодіодна лампочка класу А

Наша перша світлодіодна лампочка класу А

Нова світлодіодна лампочка Philips класу A є справжнім проривом на шляху до екологічно чистого освітлення з економією енергії до 60%, довшим у 3,5 рази терміном служби порівняно зі стандартними світлодіодними лампами та окупністю всього за 5 місяців у разі модернізації галогенних ламп.

• Вкрай висока енергоефективність (до 210 лм/Вт)

• Надтривалий термін служби до 50 тис. годин 

• Рейтинг енергоефективності класу А згідно з новим Європейським регламентом енергетичного маркування

Категорії світлодіодів

Проєкти й інструменти

Проєкти й інструменти

Сумісність із трансформаторами й регуляторами яскравості

Наші світлодіодні лампи та лампочки ідеально підходять до існуючих світильників.

Вони є сумісними з широким асортиментом існуючих трансформаторів і регуляторів яскравості. Списки трансформаторів і регуляторів яскравості регулярно оновлюються.

Проєкти й інструменти

Норми ErP для точкових світильників

Екологічний дизайн регулюється кількома нормативними актами ЄС, спрямованими на стимулювання використання енергоефективних рішень (виробів, що споживають електроенергію). Неефективні вироби поступово забороняються. У той же час підвищуються вимоги до продуктивності енергоефективніших альтернатив.

ExpertColor

Наші лампи MASTER LEDspots із технологією ExpertColor допоможуть створити ідеальний настрій у будь-якому середовищі. Реалістичні кольори забезпечують комфортні умови чи яскраву й бадьору атмосферу для будь-яких ваших потреб. Крім того, глибока насиченість кольорів гарантує неймовірне освітлення.

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Є запитання? Зв’яжіться з нами прямо зараз.

Схожі вироби

Центр установників

Уся актуальна для установників інформація щодо енергозберігаючих світлодіодних світильників CoreLine, модернізованих світлодіодних ламп, ламп LEDtube і традиційного освітлення.

Світлодіодні трубки

Від оптимізованої енергоефективності до найвищої світловіддачі. Тепер ви можете знайти відповідні трубчасті світильники з низьким рівнем енергоспоживання в лінійці світлодіодних трубок Philips.