DigiStreet

Інновації в дорожньому освітленні

Вуличне й дорожнє освітлення стає цифровим

У зв’язку зі стрімкою урбанізацією та далекосяжними соціальними й технологічних змінами міська влада стикається зі складним викликом, а саме з питанням щодо того, як створити безпечне, привабливе та екологічне міське середовище за умови серйозних обмежень у бюджеті й ресурсах. Одним із наслідків таких умов є те, що муніципалітетам необхідно отримати максимальну віддачу від освітлювальної інфраструктури міста, а функції, які раніше були просто бажаними, швидко стають обов’язковими.

Оскільки зовнішнє освітлення стає цифровим, світлодіодні джерела світла, світильники, елементи керування освітленням, датчики та програмне забезпечення об’єднуються в інтегровані інтелектуальні рішення, що адаптуються до спадів і зростань міської активності. Використання цифрового потенціалу технології світлодіодних світильників дасть міській владі змогу не тільки заощаджувати енергію та зменшити витрати на технічне обслуговування, але й реалізувати обширніші амбіції щодо формування для всіх мешканців яскравого, придатного для життя міського середовища.

Натисніть на зображення, щоб переглянути інфографіку в повному розмірі

Зустрічайте DigiStreet

DigiStreet — перше сімейство дорожніх і вуличних світильників, які дають змогу заощаджувати енергію та ресурси, оптимізувати ефективність обслуговування, одночасно готуючи вас до епохи цифрових технологій. Розроблена виключно для доріг і вулиць серія світильників є ідеальним рішенням для міст, які переходять на довговічне та ефективне світлодіодне освітлення. Світильники DigiStreet доступні в різноманітних варіантах форм і оптики і їх можна використовувати в багатьох різних сферах. Саме це робить їх ідеальним вибором для освітлення громадських місць.

Чому світильники DigiStreet – оптимальний вибір

Зручність і простота обслуговування завдяки сервісному ярлику Philips

Готові до використання в системі, призначені для інтелектуальних міст

Готові до використання в системі архітектури

Цифрова революція та Інтернет речей надають чудові можливості, завдяки яким міста можуть отримати користь від майбутніх інновацій у сфері можливостей підключення. Але прогрес у технологіях настільки стрімкий, що іноді важко вирішити, коли краще приєднатися. Тому архітектура System ready надає перспективний фундамент, на якому ви зможете сформувати свої системи, коли ваше місто буде готове до нових технологічних рішень. Цю технологію розроблено для роботи з визнаними в галузі, перспективними драйверами та датчиками, які мають потенціал для підвищення енергоефективності та збору різних типів даних. Завдяки цьому ви зможете перейти до динамічного світу сенсорного освітлення, коли будете готові до цього.

digistreet

Спробуйте світильники DigiStreet

DigiStreet — перше сімейство світильників на основі технології System ready. Вони можуть постачатися з універсальним роз’ємом у верхній і нижній частині кожного світильника, тому все, що вам залишиться зробити, — натиснути на контролери або датчики, щоб активувати нові програми. Це означає, що ви можете встановити свої світильники сьогодні, а змонтувати контролери та датчики пізніше та без будь-яких труднощів

Світильники Philips System ready використовують найсучасніші архітектури та компоненти. Завдяки сертифікації SR вони сумісні з усіма компонентами, випущеними в програмі SR. Вони також оснащені галузевими стандартизованими розетками (розетка Zhaga SR і 7-контактна розетка ANSI NEMA). Це гарантує, що ви завжди будете готові до останніх інновацій, що дадуть вам змогу отримати ще більше вигоди від інфраструктури освітлення. 

digistreet

Її можна підключити вже сьогодні!

Світильники System ready, можливо, і створені для майбутнього, проте ви можете отримати переваги від комплексної системи керування вуличним освітленням, як-от CityTouch, уже сьогодні. CityTouch — це наскрізна система керування вуличним освітленням, яка може контролювати, розподіляти підключені світильники, як-от DigiStreet, а також керувати ними за допомогою веб-додатків. Вона полегшує аналіз, планування та обслуговування вашої інфраструктури освітлення завдяки багатій візуалізації даних та інтуїтивно зрозумілим інструментам керування, які можна переглядати віддалено.

Зв’яжіться з нами

Зв’яжіться з нами

Якщо ви бажаєте придбати наші системи міського освітлення, скористайтеся цією формою.