Допоможіть клієнтам перейти на економічніші рішення та розвивати свій бізнес за допомогою світлодіодів Philips!

У зв’язку зі зростанням цін на електроенергію багато компаній як ніколи раніше стали замислюватися про своє енергоспоживання. Адже в середньому до 25 % енергоспоживання в будинках припадає на освітлення*. Підтримавши своїх клієнтів у переході на світлодіодне освітлення Philips зараз, ви можете допомогти їм зекономити до 75 %** енергії порівняно з традиційним освітленням! І все це за привабливих термінів окупності – усього 5 місяців*** (залежно від обраного виробу). Заощаджуючи кошти для своїх клієнтів, ви можете бути впевнені, що вони оцінять вашу компанію й звернуться до вас за новими проєктами освітлення!

* У разі заміни звичайного освітлення на світлодіодне з удосконаленим світлотехнічним обладнанням (джерело: Building Energy Exchange 2017 р.)
** За даними моделювання та аналізу ринку компанією Signify
*** У разі використання Philips MASTER LEDtube Ultra Efficient T8

Приготуйтеся до заборони ЄС на використання флуоресцентних ламп

Get ready for the EUʼs ban of fluorescent lights

ЄС переконаний у численних перевагах переходу на екологічніше та енергоефективніше світлодіодне освітлення: з набуттям чинності Регламенту ЄС з екологізації (SLR) з 1 вересня 2021 року та зміненої Директиви RoHS (обмеження використання небезпечних речовин) на початку 2022 року країни ЄС поступово відмовляться від використання численних джерел світла, наприклад компактні люмінісцентні лампи (CFL-ni) і лінійні флуоресцентні лампи (T5/T8) більше не можна поставляти на ринок Європейського Союзу з 24 лютого 2023 року та 24 серпня 2023 року відповідно.

Надайте своїм клієнтам надсучасні, прості в установці та високоякісні світлодіодні лампи та світильники Philips, зробивши перехід на використання світлодіодів максимально простим у будь-якій сфері застосування.

P-LED

Підготуйтеся до заборони використання ламп CFL-ni

Не залишайтеся в темряві. З огляду на непомірне зростання цін на електроенергію та вихід зміненої Директиви щодо обмеження використання небезпечних речовин (RoHS), яка з 24 лютого 2023 року заборонила компактні флуоресцентні неінтегровані лампи, зараз саме час перейти на використання економніших рішень.

Отримайте надсучасне рішення з широким асортиментом світлодіодних ламп Philips CorePro PL, які безпосередньо замінюють компактні флуоресцентні неінтегровані лампи (CFL-ni) у будь-якій галузі застосування. Вони підвищують ефективність вашого бізнесу, адже мають такі переваги:

  • термін експлуатації до 30 000 годин;
  • до 67 % економії порівняно з флуоресцентними лампами;
  • легка й зручна заміна; 
  • швидке встановлення, мінімальний час простою.

Заборона RoHS щодо використання CFL-ni набула чинності 24 лютого 2023 року

Заборона RoHS на використання лінійних флуоресцентних ламп (T5/T8) набуде чинності 24 серпня 2023 року

Перейдіть на використання світлодіодів зараз!

Час спливає: перехід на світлодіоди підтримується ЄС

Дерево біля скляної будівлі

Завантажте наш буклет, щоб дізнатися всю необхідну інформацію про правила ЄС і переглянути, які лампи буде знято з виробництва й коли, а також отримати детальний огляд світлодіодних пристроїв Philips, які ми рекомендуємо використовувати для заміни.

Значок у вигляді квітки, зарядного пристрою та руки, що тримає світлодіодну трубку

Субсидії ЄС на екологічно чисте освітлення

Закон European Green Deal (Європейський зелений курс) має дуже амбітну мету: досягти нульових викидів до 2050 року. Для досягнення цієї мети ЄС і уряди, серед іншого, фінансують модернізацію систем освітлення та нові проєкти, у яких використовуються енергоефективні світлодіодні та мережеві рішення.

Завантажте нашу технічну документацію, щоб дізнатися, як скористатися цими субсидіями та просто перейти на світлодіодне освітлення.

Будьте готові – зі світлодіодним освітленням Philips

Огляд SLR

Вироби, які вже випущено на ринок до зняття з виробництва, можуть продаватися і після цих дат, але на ринок їх уже не можна випускати.

Світлодіоди Philips перетворюють звичне на сенсаційне

Швидке та легке налаштування

Світлодіодні лампи та трубки Philips підходять для модернізації, що спрощує їхнє встановлення.

Повний набір

Philips пропонує високоякісне світлодіодне освітлення для будь-яких потреб і бюджетів

Екологічна сталість

Світлодіодне освітлення – це оптимальний вибір завдяки низькому споживанню електроенергії та тривалому терміну експлуатації

Надійна продуктивність

Світлодіодна технологія найвищого стандарту гарантує низькі витрати на обслуговування та найкраще освітлення.

Світлодіодні лампи та трубки Philips для ефективної заміни

Світлодіодні світильники Philips для ефективної заміни

Корисні інструменти та посилання для вас

Інструмент для перетворення світлодіодів

З легкістю знаходьте найкращий світлодіодний аналог для заміни звичайних або застарілих ламп.

Навчання

Відвідайте академію освітлення Lighting Academy, щоб дізнатися про перехід на світлодіоди, наші інструменти, наш асортимент і продукцію.

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Маєте запитання? Без вагань звертайтеся до нас.

Схожі вироби

Світлодіодні трубки Philips

Асортимент простих у встановленні світлодіодних трубок охоплює найрізноманітніші сфери застосування, тому ви завжди можете підібрати потрібний світлодіодний трубчастий світильник.

Philips CoreLine

Повний асортимент високоякісного світлодіодного освітлення, яке є взірцем на ринку. Адже коли світло дійсно важливе, не потрібно ризикувати.

Світлодіодні лампи Philips

Розроблені, щоб створювати прекрасну атмосферу завдяки широкому набору візуальних ефектів і можливостей регулювання яскравості, які можна налаштувати під кожне застосування.

Philips Ledinaire

Основний асортимент надійних приладів для повсякденного освітлення, коли потрібна висока ефективність.