Минуле або майбутнє?

Справжні професіонали вибирають Philips CoreLine, коли світло має значення

Досвідчені установники завжди раді заощадити час і кошти. Зі світлодіодними світильниками Philips CoreLine це простіше простого. Це повний асортимент світлодіодного освітлення, яке потребує мінімум часу для монтажу та заощаджує максимум енергії.

Інновації

CoreLine – це перші світлодіодні світильники з підтримкою Interact, сумісні з програмою та панеллю керування Interact Pro.

Easy-to-install

Завдяки продуманій конструкції світлодіодних світильників CoreLine ви зможете оновити існуючу систему освітлення без дорогої заміни проводки та елементів стелі.

Висока якість

В основі якісного освітлення CoreLine лежать світлодіодні технології. Довгий термін служби дає змогу задовольнити будь-які вимоги та надати найкраще світлове рішення.

Справжні професіонали довіряють Philips CoreLine

Оптимальне світлодіодне освітлення може перетворити як нову, так і стару будівлю на щось справді особливе, на місце, де людям подобається працювати та жити. Подаруйте клієнтам чудові враження за допомогою Philips CoreLine – повного асортименту якісного світлодіодного освітлення, яке є взірцем на ринку. Адже коли світло дійсно важливе, не потрібно ризикувати.

Нові продукти Philips CoreLine – висока продуктивність

Рейкові світильники CoreLine

Оптимальний вибір для тих, хто шукає якісні інноваційні світильники, які вже готові до використання. Ви здивуєтеся швидкій, простій і зрозумілій установці. Завдяки продуманій конструкції цих світильників ви легко створите лінійне освітлення без додаткових комплектуючих.

Панель CoreLine

Інноваційна функція MultiColor/Lumen забезпечує вибір між теплим і нейтрально білим світлом, а також пропонує чотири світлові потоки в одному світильнику. Завдяки новим роз’ємам монтаж відбувається швидко й просто. Світильники з підтримкою Interact з вбудованим бездротовим модулем також доступні в рамках цієї лінійки та використовуються зі шлюзами, датчиками та програмним забезпеченням Interact. 

Вбудована модель CoreLine і модель CoreLine для поверхневого монтажу

В обох лінійках представлені надійні та гнучкі альтернативи панелям різної конфігурації та конструкції. Серед переваг – простота установки та широкий спектр областей застосування. Моделі нового покоління поставляються з оновленими роз’ємами, тому монтаж триває ще менше часу. Функція MultiLumen додатково розширює вибір областей застосування.

CL: вбудовані моделі та моделі для поверхневого монтажу

Швидке встановлення нових пиловологозахищених світильників Philips CoreLine

Нові вологостійкі світильники CoreLine можна використовувати для заміни традиційних водонепроникних світильників із флуоресцентними лампами потужністю від 18 до 58 Вт. Установка не займе багато часу завдяки продуманій конструкції з довшими напрямними та покращеними фіксаторами, які спрощують відкривання та закривання. Вологостійкі моделі CoreLine поставляються з вбудованими модулями бездротового зв’язку (підтримка Interact).

Сімейства цієї лінійки

overview-content-image-connected-lighting

Мережеве освітлення, створене для успіху

Мережеве освітлення означає, що світлодіодні лампи з вбудованими датчиками підключаються до програм, відкриваючи безліч нових можливостей.

Philips пропонує широкий асортимент світильників і ламп, готових до роботи з Interact, для будь-яких потреб ваших клієнтів в освітленні. Ці пристрої відрізняються стильним дизайном і неперевершеними можливостями персоналізації. Усі компоненти, зокрема бездротові датчики та настінні вимикачі, сумісні між собою й легко модернізуються. Вони надають клієнтам світло, комфорт і зручність, на які заслуговує їхній бізнес.

Проєкти й інструменти

Демонстраційний зразок CoreLine

Демонстраційний зразок CoreLine

Ознайомтеся з чудовою лінійкою CoreLine – перегляньте інтерактивну демонстрацію будівлі та випробуйте обладнання CoreLine в основних сферах застосування.

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Do you have questions? Don’t hesitate and contact us.

Схожі вироби

Центр установників

Уся актуальна для установників інформація щодо енергозберігаючих світлодіодних світильників CoreLine, модернізованих світлодіодних ламп, ламп LEDtube і традиційного освітлення.

Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи Philips – наш широкий асортимент світлодіодних ламп гарантує високоефективне освітлення та якісну заміну для ламп розжарювання й галогенних точкових ламп.

Ledinaire – просто чудові світлодіоди

Ledinaire – тепер можна перейти на світлодіоди без особливих клопотів або зайвих витрат