Справжні професіонали відкривають нові можливості за допомогою мережевих приладів

Світлодіодні лампи Philips MasterConnect

Хто сказав, що інтелектуальне освітлення обов’язково дороге? Спробуйте світлодіодні лампи Philips MasterConnect. Завдяки інтелектуальним світлодіодним лампам для модернізації ви легко удосконалите освітлення та отримаєте всі переваги мережевих освітлювальних приладів.

Це найкращий спосіб удосконалити світлові рішення.

Просте встановлення

Швидко й зручно виконайте установку завдяки бездротовій модернізації, можливості не використовувати шлюз і зрозумілому налаштуванню в мобільній програмі.

Зручно й ефективно

Запрограмувавши освітлювальну систему, ви зможете без дротів регулювати яскравість, розпізнавати присутність людей і заощаджувати енергію за рахунок денного світла. Крім того, ви зможете заощаджувати більше енергії.

Масштабована система

Просто додайте шлюз, щоб скористатися всіма перевагами хмарних систем. Вам не доведеться замінювати проводку або оновлювати використовувані компоненти.

Посібник із застосування

Підкресліть багатогранність будь-якого приміщення

У цьому посібнику ви знайдете мотивуючі поради та відомості про рішення MasterConnect. Ви дізнаєтеся, з якими світлодіодними лампами та компонентами лінійки можна досягти високих результатів і справити враження, якого так чекаєте ви та ваші клієнти.

Почніть використовувати мережеве освітлення

Interact

Виведіть освітлення на новий рівень

Світлодіодні лампи Philips MasterConnect можна використовувати разом із програмою Interact. З її допомогою можна легко додати шлюз, а співробітники вашого клієнта зможуть використовувати хмарні технології, наприклад для віддаленого моніторингу системи або персоналізації освітлення. При цьому не потрібно міняти проводку чи прилади.

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Є запитання? Зв’яжіться з нами прямо зараз.

Схожі вироби

Interact Ready

Лампи та світильники Philips Interact Ready працюють з інтуїтивно зрозумілою програмою Interact Pro, щоб забезпечити мережеве освітлення для малих і середніх підприємств

Центр установників

Уся актуальна для установників інформація щодо енергозберігаючих світлодіодних світильників CoreLine, модернізованих світлодіодних ламп, ламп LEDtube і традиційного освітлення.