Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Каталог товарів

  Результаты для выбранных параметров фильтра отсутствуют

  Измените или сбросьте фильтры либо вернитесь к Каталог профессиональных продуктов Philips Lighting.
  Если у вас возникли вопросы по конфигурации какого-либо конкретного продукта, Контактная информация .

  Нові продукти

  • MASTER LEDtube EM/Mains
   MASTER LEDtube EM/Mains
   Philips MASTER LEDtube состоит из светодиодного источника света в традиционном форм-факторе люминесцентного светильника. Благодаря уникальному дизайну, его совершенно невозможно от...

  Звичайне освітлення  

   

   

  Звичайні технології освітлення давно застосовуються для освітлення вулиць, споруд і приміщень. До ламп звичайного освітлення належать галогенові, флуоресцентні, компактні флуоресцентні, компактні ксенонові й лампи розжарювання.

   

  Докладніше про звичайне освітлення

  Світлодіодне освітлення

   

  Світлодіодне освітлення – це високоефективні, довговічні, екологічно безпечні й легкокеровані світлові рішення, які можна використовувати як за спеціальним, так і за традиційним призначенням.

   

  Докладніше про світлодіоди

  Мережеве освітлення


   

  "Наші мережеві світлові рішення виводять звичайне освітлення на новий, повністю цифровий рівень, де об’єднуються люди, місця та пристрої. Підключаючи світлодіодне освітлення до інтелектуальних елементів керування, мереж, пристроїв і додатків, ми допомагаємо своїм клієнтам перейти на вищий рівень енергоефективності, отримати новий вражаючий досвід застосування світлових рішень і досягти видатних успіхів у бізнесі".

   

  Переглянути відео

  Новий додаток
  Lighting hub  

   

  Програма Philips Lighting Hub – чудове джерело натхнення й інформації. Додаток познайомить вас з унікальними проектами та надасть доступ до повного асортименту наших рішень для професійного освітлення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу