Ви бажаєте замінити HID на LED якомога простішим способом. Ми можемо допомогти з цим!

асортимент світлодіодних ламп Philips TrueForce

Світлодіодні лампи TrueForce.

Замініть застарілі ксенонові лампи на світлодіодні.

Світлодіодні лампи Philips TrueForce – це просте світлодіодне рішення для заміни ксенонових ламп, ламп підвісних світильників, SOX і SON-T. Насолоджуйтесь перевагами світлодіодів, зокрема підвищеною енергоефективністю, тривалим терміном служби та низькими початковими інвестиціями. Правильно підібравши розмір лампи та розподіл світла, можна легко замінити існуючі лампи клієнтів на світлодіодні лампи TrueForce без заміни освітлювальних приладів. Це підвищить якість освітлення та збереже необхідні світлові ефекти. Наші світлодіодні лампи, які відповідають вимогам найсуворіших стандартів, мають низькі витрати на обслуговування та п’ятирічну гарантію.

Перегляньте каталог виробів та завантажте посібник із заміни, щоб підібрати відповідні світлодіодні лампи TrueForce.

Значок гайкового ключа зі значком великого пальця, піднятого вгору

Зручний монтаж

Швидка та безпроблемна установка без необхідності заміни світильника

Значок лампочки з галочкою

Швидка окупність

Період окупності світлодіодних ламп TrueForce зазвичай складає менше двох років

Значок у вигляді квітки та зарядного пристрою

Екологічна сталість

Завдяки низькому енергоспоживанню та тривалому терміну служби до 50 000 годин, світлодіодні лампи – це раціональне екологічне рішення.

Значок щита, що сяє

Правильний розподіл світла

Якісні світлодіодні лампи підвищують рівень комфорту та безпеки в різних застосуваннях

Інформаційний документ про TrueForce

Субсидії ЄС на екологічно чисте освітлення

Закон European Green Deal (Європейський зелений курс) має дуже амбітну мету: досягти нульових викидів до 2050 року. Для досягнення цієї мети ЄС і уряди, серед іншого, фінансують реконструкцію систем освітлення та нові проєкти, в яких використовуються енергоефективні світлодіодні рішення. Завантажте нашу технічну документацію, щоб дізнатися, як ви або ваші клієнти можуть скористатися цими субсидіями та просто перейти на світлодіодне освітлення.

Скрізь дивовижно

Промисловість і торгівля

Замініть звичайні лампи HPL, щоб покращити якість світла, безпеку та продуктивність.

Місто

Просто встановлюйте світлодіодні лампи TrueForce в існуючі системи та перетворюйте міські об’єкти на екологічні, яскраві та безпечні зони.

Освітлення доріг, вулиць і ландшафтів

Висока продуктивність і низькі витрати на обслуговування: встановлюйте світлодіодні лампи TrueForce замість звичайних ламп SOX, SON-T і CDO.

Дізнайтеся про світлодіодні лампи TrueForce

Файли та ресурси

Таблиця сумісності ламп з запалами та баластами

Клієнти можуть легко встановити світлодіодні лампи TrueForce в існуючу систему, щоб покращити якість світла без заміни світильників і зберегти необхідні світлові ефекти. Тут можна завантажити таблицю сумісності з запалами та баластами, що регулярно оновлюється.

Файли

Знайти дистриб’ютора

Знайдіть дистриб’ютора або партнера неподалік.

Зв’яжіться з нами

Є запитання? Зв’яжіться з нами прямо зараз.

Схожі вироби

Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи Philips – наш широкий асортимент світлодіодних ламп гарантує високоефективне освітлення та якісну заміну для ламп розжарювання й галогенних точкових ламп.

Центр установників

Уся актуальна для установників інформація щодо енергозберігаючих світлодіодних світильників CoreLine, модернізованих світлодіодних ламп, ламп LEDtube і традиційного освітлення.