Додатковий захист від вірусів за допомогою освітлення для дезінфекції

Інформація про ресторан Varoulko

Ресторан Varoulko

Греція

Ресторан Varoulko вибрав безпечні світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С з підтвердженою ефективністю, щоб захистити гостей і співробітників під час пандемії COVID.

Під час пандемії COVID ми мали знайти спосіб подбати про здоров’я наших гостей. На щастя компанія Signify запропонувала нам ідеальне рішення.
Лефтеріс Лазару – шеф-кухар із зіркою Michelin, ресторан Varoulko Seaside
Ресторан Varoulko: завдання клієнта

Завдання

Під час пандемії COVID було введено багато заходів щодо обмеження поширення вірусу. Для ресторанного бізнесу результатом стало зменшення заповнюваності та навіть закриття закладів на деякий час. Потреба в дезінфекції, особливо закритих приміщень, значно зросла. Клієнту потрібно було знайти рішення, яке давало б змогу мінімізувати ризик зараження та забезпечити додатковий захист для гостей і співробітників ресторану із зіркою Michelin.

Правильне освітлення

Проаналізувавши завдання, Signify запропонувала рішення, призначене спеціально для потреб гостей та співробітників ресторанів. Воно дало змогу відновити безпечне обслуговування в закритих приміщеннях. У кухонному блоці було встановлено 28 пристроїв Philips Active air для дезінфекції випромінюванням УФ-С, а в обідньому залі – 10 пристроїв Philips для дезінфекції верхніх шарів повітря випромінюванням УФ-С.

Пов’язані проєкти

Готель Arizona в Ліньяно

Готель Arizona вибрав інноваційну технологію УФ-С Philips, щоб гарантувати безпеку та повну дезінфекцію для своїх гостей.

Відзначений нагородами ресторан Trattoria Arlati

"The restaurant ""Premiata Trattoria Arlati"" in Milan has chosen Philips UV-C technology to guarantee the air disinfection of its environments"

Мережа кав’ярень Moza’s

Мережа кав’ярень Moza’s у В’єтнамі вибрала світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С як ідеальне рішення для забезпечення додаткової безпеки та захисту від COVID-19.