Безпечне відвідування кав’ярень Moza’s завдяки дезінфекційному освітленню

інформація про mozasvietnam

Мережа кав’ярень Moza’s

В’єтнам

Мережа кав’ярень Moza’s вибрала світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С – безпечне та надійне рішення, яке гарантує безпеку для відвідувачів і співробітників під час пандемії COVID-19.

Щоразу, коли клієнти відвідують наші кав’ярні, ми з персоналом розповідаємо їм про встановлену систему дезінфекції, щоб підвищити рівень довіри та задоволення.
Нгуєн Нят Банг, засновник і власник мережі кав’ярень Moza’s
Назустріч побажанням покупців mozasvietnam

Завдання =

Під час пандемії COVID-19 кількість відвідувачів кав’ярень зменшилася. До того ж співробітники боялися виходити на роботу, оскільки існував ризик зараження на робочому місці. Зважаючи на те, що в кав’ярнях зазвичай багато людей стоїть у черзі за їжею та напоями, у закритих приміщеннях з кондиціонерами легко заразитися крапельним шляхом або через недостатню якість повітря.

Правильне освітлення

У закритих приміщеннях необхідно дезінфікувати повітря, щоб підвищити рівень безпеки співробітників і відвідувачів. Для цього в усіх кафе мережі було встановлено світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхньої частини приміщень. Ці пристрої працюють тихо й ефективно та дають змогу вести бізнес як зазвичай. Менеджери кафе активно розповідають своїм клієнтам про технологію, яка захищає їх під час відвідування.

Пов’язані проєкти

Готель Arizona в Ліньяно

Готель Arizona вибрав інноваційну технологію УФ-С Philips, щоб гарантувати безпеку та повну дезінфекцію для своїх гостей.

Відзначений нагородами ресторан Trattoria Arlati

"The restaurant ""Premiata Trattoria Arlati"" in Milan has chosen Philips UV-C technology to guarantee the air disinfection of its environments"