Додатковий захист у відпустці завдяки технології УФ-С

Даніель

Готель Аризона

Ліньяно-Сабб’ядоро, Італія

Готель Arizona вибрав ефективну інноваційну технологію УФ-С Philips від Signify, щоб гарантувати спокій своїм гостям та співробітникам, а також забезпечити повну дезінфекцію.

Проблема дезінфекції повітря в місцях, де буває багато людей, стає дедалі актуальнішою. Ми пишаємося тим, що завдяки нашій технології УФ-С гості готелю Arizona почуваються в безпеці.
Джуліан Рімарз, менеджер із зв’язків із громадськістю та урядом, IIG
Завдання

Завдання

Спокій гостей (особливо у високий сезон) – один із пріоритетів готельного бізнесу. Щоб посилити захист у лобі, коридорах, барах та ресторанах, готель Arizona вибрав інноваційну технологію Philips для дезінфекції повітря випромінюванням УФ-С від Signify.

ліньяно

Відчуття безпеки завдяки технології УФ-С

Щоб підвищити якість дезінфекції у фойє та ресторані готелю Arizona, компанія Signify встановила 7 пристроїв Philips для дезінфекції верхніх шарів повітря випромінюванням УФ-С. Вони непомітно знезаражують повітря під стелею, не заважаючи відвідувачам. Використовуючи звичайну циркуляцію повітря та інноваційні технології, ці пристрої швидко знешкоджують віруси та бактерії. Тепер гості готелю Arizona можуть насолоджуватися не лише відпочинком, а й чистим, безпечним повітрям.

Пов’язані проєкти